VYLIEČENĚ AKNE VULGARIS - konečne šťastný

Príspevok v téme: VYLIEČENĚ AKNE VULGARIS - konečne šťastný
janostastny

Ahojte všetci, ktorých trápi nečistá pleť. Mám za sebou dva ťažké roky, ktoré ale stáli za to. Konečne už nemám akné vulgaris a možem smelo chodiť medzi ľudí. Ostali mi nejaké jazvy, ale čo je to proti tej hrôze, ktorá ma špatila predtým. mám dvadsať rokov. Ešte pred touto kúrou som pobehal celé Slovensko, dokonca som bol u liečiteľa na Morave, ale nič výrazne nepomohlo. Posledný pokus mi ale vyšiel a rád by som sa s vami podelil o informácie. Kto má záujem, napíšte.

cicus

a ake problemy mala ta tvoja sesternica? ja mam zenske problemy.myslis, ze by som tam mohla ist aj s tym? akne ma moja dcera. myslis, ze by sme mohli ist spolu? ako dlho sa tam musi cakat? byva tam vela ludi? kedy je lepsie ist - rano alebo poobede. a tiez v ktory den. napis prosim ta. dik

cicus

janko, dik za mail. pozrela som si tu ich stranku, ale este by ma zaujimalo kolko to asi stoji a ako dlho si sa liecil u nich? to si tu spominal iba vsetky liecenia dohromady, alebo u nich rok ci ako. tomu som nerozumela. ake lieky si uzival? neda sa to kupit aj v lekarni bez toho vysetrenia u nich?

bracek

ja sa s nikym nedohadujem, ako si mozes vsimnut podla mojich prispevkov, prisiel som ako obranca a nie utocnik. to niekto iny sa tu realizuje v negativnej roli. ja som clovek cisteho srdca a ziarivych umyslov.