Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ANKETA - CHLPY TAM DOLE ????

Príspevok v téme: ANKETA - CHLPY TAM DOLE ????
no čo ?!!!

Nechápem, jak može mať niekto chlpy tam dole, fest huňatú. U chlapov mi to vôbec nevadí, ale teší ma, ked si to aspon zastrihavaju. Ale baba!! Kolko dievčat poznam, strašné herečky. vyvonané, oholene nohy, vymalované, nalakované vlasy a dole taký prales, že ani dieru nenajde chalan. Toto proste nikdy nepochopím, fest sa mi to hnusí a zhnusí sa mi hned aj každa baba,ktora tam ma bobra. Aj z hygienickej stranky... Toš moj nazor a váš????

machulka006

sedmikráska: ja som len chcela poukázať na to, že neholenie nie je choroba, ani psychická porucha. ja osobne sa holím tiež ale nikdy by ma nenapadlo riešiť to či sa holia moje kamarátky alebo nie... ako sa kto lepšie cíti...nie?

a ano, dopredu ísť máme, ale nemyslím si že je pokrok, riešiť to či sa niekto holí takýmto spôsobom....

máš pravdu aj v tom že fóra sú aj o takýchto témach, všetko je ale vecou toho ako podáme otázku i nápad na tému... treba sa slušne vyjadrovať a pod. o to mi celý čas ide... treba proste rešpektovať druhých a nie zo všetkých teraz robiť nejakých humusákov...

pravda je taká...

vieš podla mna je to vec názoru, ked sa stretne chlap a žena kt. oblubujú "pralesy" , tak je to ich vec, takisto ako aj v opačnom garde. ale ak sa stretneš ty s niekým kto má prales, tak to bude problém... ale stále sa dá navrhnúť odstránenie, prípadne vlastnoručné odstránenie:-))) mne osobne sa to tiež protiví, hlavne pri orále sa zadúšať chlpkami:-(

pravda je taká...

vieš podla mna je to vec názoru, ked sa stretne chlap a žena kt. oblubujú "pralesy" , tak je to ich vec, takisto ako aj v opačnom garde. ale ak sa stretneš ty s niekým kto má prales, tak to bude problém... ale stále sa dá navrhnúť odstránenie, prípadne vlastnoručné odstránenie:-)))

sedmikraska

machulka nemozes sa hnevat na taketo temy a samozrejme, ze je to kazdeho vec, ale fora su prave o tom, ze sa diskutuje aj o takychto veciach. Myslim, ze sa ale nema porovnavat s tym co bolo, ved mame ist dopredu

machulka006

ja si proste aj tak myslím že je to každého vec, a ako som si všimla, chlapi ocenia ked baba má trošku chlpkov...

machulka006

tak ale vidíš, to ti tým chcem iba povedať, že to nie je až tak dôležité ako to hovoríš ty...ženy žily a prežili až do teraz aj bez oholených šušiek... tak na čo sa starať do druhých ak to teba osobne neobmedzuje?

tinulka

no co?,
ved v poriadku ja uprimnost berem, ale aj uprimnost ma svoje hranice a toto ako fakt mi pripada az chore...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ANKETA - CHLPY TAM DOLE ???? - Fórum - ZDRAVIE.sk