Tetovanie

vaneska

asi nechapes co chcem povedat ... ONI (ti v tom studiu) volaju tetovanie ktore je robene docasnou farbou ze je DOCASNE, ak neveris tak sa pozri napr : www.aidyl.sk ... mne ide o princip a nie o to , ze mi polka z toho ostane navzdy a polka sa odstrani

vaneska

a inak to ze flaky ostanu a nezmizne to cele to viem , ide len o princip ze to vsade tak nazyvaju. Ty mas vsetky trvale?

vaneska

Z.... - no podla mna tetovanie na 3-5 rokov (to ktore mam ) je docasne (a tak sa to aj vola ) ked mi neostane navzdy a to ani nechcem aby ostalo navzdy a hennu som mala milionkrat , to za tetovanie ani nepovazujem, za mesiac to zmizne a nic moc z toho nieje... okrem toho hennu nazyvaju v tetovacich studiach ze je to japonske tetovanie, a tetovanie 3-5 rocne nazyvaju docasne.

ZyxerkA

och, a co sa tyka bolesti- neboli to vobec, len po parhodinovom rypani trosku vedia strpnut koncatiny =;) ale vacsinou ta ,,najvacsia,, bodava bolest prestane po 15-30 minutach

ZyxerkA

samozrejme by si mala v prvom rade absolvovat testy, a to bud u kozneho lekara, alebo priamo v tetovacom salone.

ja par tetovani mam, a zaujimave na tom je, ze svoju alergiu na chemicke farbiva som zistila rok po tom, ako som si dala spravit prve tetovanie =;) no napriek alergii sa mi tattoos zahojili vyborne =;D

henna je samozrejme o niecom inom, aplikuje sa priamo na kozu, a nie pod kozu, takze je tu vacsie percento alergickej reakcie, neodporucala by som, aj ked je to prirodne farbivo, posobi to podobne ako napr farba na obocie, alebo mihalnice v kozmetike.- na toto sa mne osobne urobila alergicka reakcia ako bic..

takze ,,k.,, - je to pravda- henna nie, tetovanie moze byt.

a Vaneska- docasne tetovanie neexistuje, ale to uvidis casom, ked Ti to po rokoch zbledne a ostane na tele siva skvrna =;)

jedine docasne tetovanie je henna, ktore sa neaplikuje pod kozu, ale priamo na nu.

evicqua

hanušiatko, porozmyslaj o tom este, predpokladam ze si mlada. vies jak bude to tetovanie vyzerat ked priberies alebo schudnes? to sice nevie nik, ale napr. pri tehotenstve by sa mohlo dost zdeformovat...skus si najst radsej ine miesto..
ja by som si dala tetovanie, ale bojim sa ze umrem od bolesti

vaneska

ahojte! ja som si dala dneska spravit tetovanie docasne , a som spokojna. Test na alergicku farbu som si dala robit v tetovacom salone a po zisteni ze je to ok som sla do toho :-) zatial nelutujem , vsetko je v poriadku ... Co sa tyka bolesti , boli to dost ale da sa to vydrzat

mirkaaa

hanušiatko :) aj ja som chcela pod brusko, ale ten co ma mal tetovat mi to neodporucal, nakolko ked otehotnies a neskor porodis to tatto nebude pekne tak ho mam nad zadockom no neviem neodradzam ta aj ja som tuzila mat tam...
margirie no k. ma asi pravdu stoji ti to zato prist o kozu ja neviem skus zistit prv ci si alergicka aj na tetovaciu latku a tak chod do toho a ak nie tak sa svet nezruti...

k.

hennu Ti neodporucaju a tetovanie ano? ak budes mat alergiu na tu tetovaciu latku, tak si vyrezes kus koze? nezda sa mi to bezpecnejsie.
aj mne sa paci tetovanie, ale asi by som to neriskovala na Tvojom mieste