Oblecenie/saty

sii

ja sa v nich necitim dobre citim sa stlacena nemozem sediet ako chcem stale musim davat pozor aby mi nebolo vidiet nohavicky no hroza. Fuj vobec sa necitim uvolnena.
A ked uz nejaku mam tak len suknu pod kolena lebo rovno s kolenami nikdy nie kratsiu. Asi to mam z toho ze som vyrastala s chalanmi a robim tiez v chlapskom kolektive (21 chlapov a ja) :)

sii

takze co sa tyka topanok som topankomaniak!!!:))
Mam rada vseliake, a tiez aj rozne vlastnim, tak isto zalezi od prilezitosti. Do prace sa mi nevyplacaju vysoke podpatky. Nosim elegantne topanky asi na 3cm podpatku. Preferujem skor nizsie co sa tyka prace. Volny cas vsetko mozne, ale mam rada topanky ktore su nositelne k vsetkemu, teda k elegantnemu, sportovemu, nohaviciam rifliam. Nemam rada topanky ktore mozem zobrat iba k sukni niekam do kostola alebo na svadbu, potom som iba smutna ze ich nemozem nosit. :) Mam asi 30 parov topanok z toho nasim asi tak 10 parov.

jana23

dakujem sii ; a co topanky? mas radsej na vysokom opatku alebo nosis elegantne na niskom resp. bez opatku? k spotovemu ohozu samozrejme asi tenisky.......

jana23

v skratke-zeny pracujuce v administrative skor elegantne, zeny inak pracujuce resp. na MD skor volnejsie alebo sportovo ....

sii

este nieco u mna je to aj otazka nalady niekedy chodim uplne sportovo a niekedy zase len elegantne zalezi to od momentalnej nalady. Ked idem s priatelom do kina alebo na kavu ci do restauracie vezmes si rada nieco elegantne. Aj doplnky k tomu nahrdelniky retiazky prstienky (tie nosim naradsej) Ale skor konvergujem k sportovej elegancii a nenavidim sukne (tie skoro vobec nenosim)