MOJA DIETA

Príspevok v téme: MOJA DIETA
janka

ahojte. volam sa janka, mam 19rokov, a som na exchange pobyte v USA. Za presne 60 dni idem domov.. Tu v USA(8mesiacov)som pribrala 13kilo:(( strasne mi je z toho smutno, ale co narobim, teraz to musim schudnut. Rozhodla som sa ze sem budem kazdy pisat co jem. Budem rada ak mi aj poradite niake tipy lebo musim tych 13kil schudnuut:(( inak neviem co, viete ani nohavice nezapnem, strie sa mi spravili, proste hrozne! tak od zajtra IDEM NATO!! drzte palce.

sasa222

ahoj, odporucam dietu s jablcnym octom najdi si ju na nete (len ci ten ocot zozenies v usa), treba vsak na nu pevnu volu. ak vsetko dodrzis, ku koncu tyzdna budes mat minus 5 kil a za 2 tyzdne schudnes okolo 6-9.. vela zdaru. na tejto diete je dobre to, ze mas na kazdy den rozpisane co mas jest, takze nemusis takto prepocitavat (lebo potom spekulujes kede by si odcitala a kde by si pripocitala), moc veci z toho ti nechuti, takze sa ti vlastne nechce jest ale hlavne nikdy nie si hladna, garantujem, prave ju drzim..

janka

DNESKA je 8.maja!!
tyzden budem ratat vzdy od pondelka do nedele. tento tyzden cokoladu nie je. kedze som ju uz predtym jedla. neskor si urcim ''cokoladovy den''.

TAKZE IDE NATO lebo chcem prist domov chuda!!!

janka

kazdy den si HOVORIM ze dneska uz zacnem a nikdy mi to nejde.. ale ked som sa pozrela na kalendar a zistila ze za tyzden som doma, tak hned ma presla chut na vsetku tu cokoladu.. ROZHODLA SOM SA SPISAT PRAVIDLA!
1.po 1pm nejem CHLIEB!
2.nejem cerealne tycinky.
3.cokoladu si mozem dat len raz tyzdenne.
4.jem 7000kcal do tyzdna, co znamena okolo 1000 denne. nietory den uberem, iny pridam. cokoladu si dam len ak sa mi tam zmesti.
5.''normalny lunch''v skole si dam len raz tyzdenne, ine dni cerealie s yogurtom, alebo salat..
6.skusim spravne kombinovat potraviny.ako sa kombinuju pri delenej strave.
7.ak som prinutena jest v restauracii, zjem len polku porcie.
8.beh alebo cvicenie->aspon 3krat do tyzdna, ak to nespravim, nemam narok na cokoladu.
9.odolam chutiam, pijem vela vody a cajou.
10.ziadna cola alebo ine sladene bublinkove napoje.
11.ked pridem zo skoly, dam si kus ovocia, nic vacsie!! potom odidem z kuchyne a pockam v izbe na veceru!
12.jem ovocie a zeleninu!
13.nevynechavam ranajky!
14.vsetko vzdy sem zapisem, toto je ako moj jedalnicek.
15.obmedzim cetoviny,ryzu,pecivo,zemiaky, ak sa da uplne vylucim!!

11wasabi11

mam 11 rocneho syna ma 162cm a 72vahu je pohodlny a pycha ho pri srdci v nemocnici mu nic nezistili a neviem co mam robit bolest na hrudi sa opakuje za radu vopred dakujem

otazka

Jani,myslim,ze to je tym,ze malo papas a nevhodne kombinacie.Nejedz len jeden druh jedla,ale kombinuj tak aby ti vyslo okolo 1000KJ [maso,ryza a zelenina;jogurt a musli s kuskom ovocia,cestoviny s omackou a zeleninou;chlieb so sunkou a rajcinou...] a ked budes jest kazde 3hod.to zvladnes lahsie.