Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gynekolog v N.M.n/V

agina

MUDr. Kouřilova sidli v novej Poliklinike na druhom poschodi.Sestra k nej chodi a pochvaluje si.Durdika tu v meste moc nemaju radi, vraj je strasne arogantny.MUDr. Kovac v Cachticiach uz novych pacientov neberie, lebo ma toho strasne vela.

katty081

a este som zabudla dodat, ze mi NIKDY co som bola u neho na prehliadke nevysetril prsia ani ked som prisla po porode po sestonedeli na kontrolu a to som mala komplikacie so zapalenym prsnikom. Iba sa spytal ci je to uz v poriadku a to bolo vsetko. No hroza

katty081

no baby, ja som chodila k Dr.Durdikovi a odisla som od neho. Vadila mi jeho prevadzka ordinacie. Vyzliekate sa pred ostatnymi zenami v jednej kutici, pri vysetreni vas ma jeho sestricka presne pred ocami, kedze ma tak otoceny stol a to co sa s lekarom rozpravate je pocut do tej malej miestnosti kde sa vyzliekaju zeny. No proste tento styl mi vobec nevyhovoval a to nehovorim o tom ze ked som sa ho na nieco opytala tak mi odpovedal tak ze som nakoniec nevedela co tym myslel, proste mi nedal jasnu odpoved. prestupila som k Dr. Kovacovi do Cachtic a som maximalne spokojna

mirka ff

Ja chodim necely rok k mudr.Durdikovi.ma velmi priatelsky pristup,ochotne zodpovie na kazdu otazku,som s nim velmi spokojna.ja som si nechala tiez poradit od kamaratky a nelutujem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

gynekolog v N.M.n/V - Fórum - ZDRAVIE.sk