Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozsirene zilky na nohach

RNG

delphia, najmenej jeden gram rutinu, moze byt aj ovela viac ako aj inych bioflavonoidov, ako rozne citrusove, najma hesperidin.
A nezabudajte na silne antioxidanty, najma escin, vytazok z hroznovych semien, vinpocetin, huperzin, vitamin C a E, pycnogenol, alfa lipoicku kyselinu a ine.

alz-bee

ja mam 20rokov a take zilky mam uz od puberty...zial ja mam aj nabeh na krcove zily po mame, pradedkovi a babke..a ked som sla s tym k doktorke, tak mi povedala, ze nech pridem, ked budem tehotna-ze vtedy sa mi to zhrosi a bude moct s tym nieco spravit...

moncika

nie, nemas ten problem iba ty!
ja som do 33 nemala ziadne zilky a teraz v priebehu roka ako hub po dazdi...som bola na sklerotizacii, tam, kde pichla je to bohuzial este horsie, zmizla ta jedna zilka a vzniklo asi 20 malilinkych namiesto toho. tiez uvazujem ist k odbornikovi na zily

mira

Wanda, nie som zdravotník, ale zaujímam sa o zdravie a príčiny chorôb. Tu v diskusii sa radí veľmi zle, pretože je tu málo miesta na vysvetlenie príčin problémov a na rady ako sa ich zbaviť a nie je možné presne zdiagnostikovať, o aký problém ide.
I tak napíš, aké máš problémy, príp. mail.

wanda1

mira, prosim ta, vsimla som si, za aj na inych temach pises svoje odporucania. su dost zaujimave. mas nejake specialne vedomosti, alebo si zdravotnik? tiez mam rozne zravotne problemy, vedela by si mi k tomu povedat nejake fundovane stanovisko,

mira

Cievy na nohách stratili pružnosť a začal sa proces ukladania a tuhnutia spôsobený množstvom tuku a soli a chladom. Cievy namáhané pri vysokom príjme sladkých tekutín alebo ovocných štiav, pri sťaženej cirkulácii krvi nevydržia nápor a praskajú.
Pružnosť ciev získate z neopracovaných obilnín - veľa sa hovorí o rutíne z pohanky - a zeleninou. Tieto tiež prečisťujú.

zaja

nie, nemas takyto problem iba ty. aj mne sa po tehotenstve popraskali zilky, bola som na sklerotizaci, uplne zbytocne, na laseri, uplne zbytocne. teraz mam cele nohy jedna dopraskana zilka. takymi kozmetickymi zasahmi nic nevyriesis, je to cievne ochorenie, chod za lekarom - internistom, alebo odbornikom na cievne choroby. musis uzivat lieky. laser ti nic nevylieci. je to nebezpecna zalezitost, nielen kozmeticka. to by ta malo viac zaujimat ako to, ci mas pekne alebo skarede nohy.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozsirene zilky na nohach - Fórum - ZDRAVIE.sk