ZUBY!!!

marcelitka

Nooo som tu sice ubolena ale zijem:)) Dnes to bolo bez injekcie nemusela hlboko vrtat nabuduce mi vraj da injekciu. Mam na to 1 mesiac aby som sa psychicky pripravila.

mojatvoja

mna injekcia boli velmi, az mi oci slzia, ked mi vstrekuje obsah striekacky do dasien...ale je to len par desiatok sekundova zalezitost...ale potom moze veru aj polhodinu vrtat a nic...

marcelitka

Do kelu za hodinu a pol odchadzam a...len dufam ze sa pred ambulanciou neotocim na opatku a neodidem, uz to odkladam vyse pol roka...same vyhovorky preco nemozem...hroza.

jancecka

Aha, no tak neviem, mne zabrala a riadne, cítila som tlak vŕtačky ale bolesť nie, ani injekcia ma nebolela, asi záleží na tom aký máš prah bolesti

marcelitka

Jancecka a dobre ti zaberie pri vrtani ta injekcia??? Kamoska ma odhovara ze jej nezabrala a bolela ju aj injekcia ajvrtanie. Teraz neviem.

jancecka

Ja si bez inekcie nedám do úst ani pozrieť :D strašne sa bojím bolesti zubov, zo zúbárky mávam nočné mory, radšej si vždy priplatím injekciu,ktorá mňa vôbec nebolí, príjemne to štípne a zachvílu mi vykrúca ústa a necítim ani pery a jazyk :D je to príjemné :D a môže si vŕtať koľko chce :D