Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

správanie mojej sestry

Príspevok v téme: správanie mojej sestry
jella

Nerozumiem viac mojej sestre (4x za rok sa vrati domov na pár týždňov žije v zahraniči a rozišla sa s frajerom po6 rokoch), nevieme sa už zniesť, ked sme chviľu spolu tak o par hodán to začne poriadne iskriť a to máme niečo pred 30. r. Stale sa na niečo sťažuje, kritizuje, stale UPRATUJE(perfekcionalistka) a ked nie je po jej zurí.Potom nám doma všetkým vičita aky mame neporiadok a pod. Ak to nejdeme hned upratať, tak si stále šomre, že len ona... A to je to čo ma vytáča. Ja už toho mám dosť tak poriadne vybuchnem aj ja a potom zase chvíľu máme tichú domácnosť. Prečo sa tak správa, nechápem, my máme doma svoj štyl života, svoje zásady a nemám rada, ked príde a otočí nám všetko na opak. Ja sa budem vydavať, a mám pocit, že akoby žiarlila na môj výborný vzťah. O čo jej ide? Som z toho zúfala:(

ivka123

kekso, som rada ze nejaky muz "zacina pomaly chapat zeny":-) dufam ze to kvalitne vyuzijes aj vo svojom vztahu;-)

kekso

zacinam pomaly chapat..zeny nepotrebuju poradit, zeny potrebuju iba pertraktovat svoje problemy, nepotrebuju rady ako ich riesit..iba o problemoch kecat a kecat..a oni kecaju a kecaju, a ich problemy si ziju vlastnym zivotom..

dd

no to by mohla..drzim palce..ja viem, ze so setrou je to ine..a pravdu povediac, je mi aj troska divne, ze takto vychadzate spolu, ked sa vidate malo..ale tak moze to sposobit naozaj vselico..ja som s brachom nevychadzala dobre, ked sme boli mali, ako decka..ale vsetko sa zmenilo asi po roku, co chodil na intrak na strednu..potom mi zacal strasne chybat a vsetko sa napravilo..

jella

dd: moja sestra, zase chodí za mnou a zatvára mi na kuchynskej linke dvierka aj ked varim, čiže vtedy chcem mať všetko po ruke takže ich mám pootvárane na pol a jej to vadí. Ráno zapne vysavač, a ide raňajkovať až ked upeace, ja stale tvrdím nijaka porota tu nie je aby ťa mohla sledovať. Uvoľni sa a kašli na všetko. Len ma hneva to, že je to moja sestra a mali by sme si vychádzať, a neriešiť to buchnutím dvier a jej odpovedou " ved nemusím už nikdy prísť". Išla na dovolenku, tak dúfam, že príde po psych. stánke oddýchnuta.

dd

hmm..to spravanie mi troska pripomina moju svokru..asi je toho na nu naozaj vela a potom to nevie zvladat..svokra ked ma "svoje obdobie" tak je vsetko ok, usmieva sa, je mila, bavi sa s nasou dcerkou, proste uplne normalne funguje..ale pride nejaky zlom, nejaka situacia, ked ju nieco nastve, vytoci alebo co, nezvladne to a to potom este len vyzera..sme s nou asi len 2vikendy do mesiaca, ale aj to mam niekedy dost..aj ona je strasna perfekcionalistka, len necham malej caj na stole, aj ten hned uprace, lebo to je podla nej bordel, nasu izbu nam minule upratala, to som myslela, ze uz jej znadam, lebo sme tam mali "bordel" a co ked pride navsteva(ktora k nim chodi tak raz za pol roka)..tiez mi tym lezie riadne na nervy, ale snazim sa vtedy postavit pred seba pomyselnu stenu a nevidim zlo, nepocujem zlo..a netrapit sa tym, resp. taky usmevnejsi priklad: vystriet oproti nej ruku a povedat: hovor s mojou rukou, tvar nepocuva :D..podla mna je aj mozne, ze ziarli..mozno si aj myslela, ze tiez sa uz bude vydavat a teraz rozchod..musi to byt pre nu tazke, ked Ty si stastna a ona velmi sklamana..

dd

hmm..to spravanie mi troska pripomina moju svokru..asi je toho na nu naozaj vela a potom to nevie zvladat..svokra ked ma "svoje obdobie" tak je vsetko ok, usmieva sa, je mila, bavi sa s nasou dcerkou, proste uplne normalne funguje..ale pride nejaky zlom, nejaka situacia, ked ju nieco nastve, vytoci alebo co, nezvladne to a to potom este len vyzera..sme s nou asi len 2vikendy do mesiaca, ale aj to mam niekedy dost..aj ona je strasna perfekcionalistka, len necham malej caj na stole, aj ten hned uprace, lebo to je podla nej bordel, nasu izbu nam minule upratala, to som myslela, ze uz jej znadam, lebo sme tam mali "bordel" a co ked pride navsteva(ktora k nim chodi tak raz za pol roka)..tiez mi tym lezie riadne na nervy, ale snazim sa vtedy postavit pred seba pomyselnu stenu a nevidim zlo, nepocujem zlo..a netrapit sa tym, resp. taky usmevnejsi priklad: vystriet oproti nej ruku a povedat: hovor s mojou rukou, tvar nepocuva :D..podla mna je aj mozne, ze ziarli..mozno si aj myslela, ze tiez sa uz bude vydavat a teraz rozchod..musi to byt pre nu tazke, ked Ty si stastna a ona velmi sklamana..

dd

mojatvoja

tvrdis, ze je perfekcionalista..tak taky ludia su vnutorne nespokojny, ak nie je vsetko naporiadku..a vnutorna nespokojnost ju zenie aj do konfliktov..ak pridas medzi prsty despotizmu (lebo perfekcionalisti maju k tomu sklony, chcu vsetko ovladat, mat pod kontrolou) a je ohen na streche..takychto ludi pravdepodobne nezmenis..skus to s nou 4x za rok vydrzat, alebo kontakt s nou obmedzit na nevyhnutne potrebnu dobu..a ved sa za chvilu vydavas, a vlastne mas po probleme..mozno si potom budete vzacnejsie..

millinka

Ahoj, myslim ze je toho na nu privela - ak pracuje v zahranici a rozisla sa s priatelom, ze ma pocit, ze je na vsetko sama ...mala by vypnut.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

správanie mojej sestry - Fórum - ZDRAVIE.sk