Fetišizmus

Príspevok v téme: Fetišizmus
feta

Ahojte. Chcela by som zopár rád. Problem je totiz to taky ze moj priatel sa mi priznal ze je da sa povedat fetisista ako na nohy, a ja s tym nemam skusenti, tak by som chcela ze ci nemate nejake rady ako by som ho mohla uspokojit alebo tak nejake typy ze co by som mu mala robit alebo tak, alebo co vas vzrusuje na nohach, ci uz ked vam niekto nieco s nimi robi, alebo ako na vzhlade noh dievcata. Dakujeeeem

Ronaldo

- vysoke podpatky + upravene nohy + mozno silonky/podvazky

- hladenie penisu nohami/ honenie nohami - tu treba lubrikant

- cmulanie prstov na nohach

moj tip: daj mu nohu do rozkroku niekde v restike pod stolom

blondula

bimbanoo...toto "honenie" s nohami som skusala par krat pri kukani telkaca a dostala som vzdy take krce do prstov ze konec !!! :-( ...... :DDD

juri

mna vzrusuje cela zena ale ked sa mam urobit musim aspon vidiet jej nohy alebo zadok neviem ci je to velmi chore ale chcel by som vediet vas nazor ... priatelka ma vzrusi vzdy ale spravit sa viem len na jej nohach

#mato

ja som fetisista na cele partnerkine telicko :)
ale istym sposobom som fetisista na zenske nozicky aj ja...taky maly ,ale som...milujem zenske nozicky, milujem silonky,krasne boticky, milujem tie krasne tvary stehien, lytok, kotnikov...hrozne rad parnerke bozkavam a hladim nozicky...ked sme vo virivke, tak vzdy sa jej hram s chodidlami, davam jej masaz a bozkavam a cmulam prstiky :) jej sa to paci...casto ma nimi aj drazdi, staci ked sa chodidlami dotkne mojho penisu a ten je tvrdy jak palica :)
takze moj tip: dovol sa mu s nimi pohrat :) A tiez ako bolo spomenute mozes mu ho nimi pohonit :) My to nepraktizujeme, ale par krat sme to tiez robili :)

bimbanoo

preco blbost?ked si ohybna a mas jemne nozky s ktorými vies co treba robit...pekne si ich napucuj s gelom a bude vedla jak ta jedla