Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevladzem dalej ta skola ma ničí

stres

ja pre stres v praci nemozem vobec jest, ono je a bude furt nieco co sa ti bude zdat ze nezvladas, len to netreba vzdavat, a ja sa tiez snazim nevzdat to

jaja

viem o čom vravíš, na skúške ma triaslo od nervov a mala som pocit, že sa mi nedá dýchať- to bolo asi zo stresu, netreba si to pripustiť. napíš RNG.

jaja

ja končím výšku, k tomu som mala depresie z hak, a beriem na ukľudnenie ľubovník a nielen na pamäť ženské gingko (dong quai)

sasa8989

caves ja tiez chodim na gympel a tiez tento rok maturujem. asi o mesiac :( a to mam buduci tyzden dvoje prijimacky. Pridem zo skoly a sprtam az dovecera kazdy den.Ale zase o dva mesiace mudem mat 4 mesiace volna :)drz sa. inak uzivam ginko je to celkom ok

hej

baby neurazajte, nie nechodim na oxford, ale mala som na VS 2 skusky, na ktore som sa musela ucit viac ako na maturu. a nepisala som ze vsetky skusky su take tazke, niektore su lavou- zadnou, na niektore sa clovek musi ucit,ale na tie dve som sa nadrela riadne a niektori sa na jednu z nich ucia rok a pol denno denne. Takze poviem ti, radsej yb som si zopakovala maturu nez tu jedinu skusku.

marrisa

tak ja som certsvo po maturite a ucim sa na prijimacky na oxford..ja umriem asi...mam hlavu ako dyna...a to idem na pravo po anglicky...ja sa tam chcem dostat a preto bojujem...nenecham to len tak...pijem kvanta cistej neperlivej vody a ryzove chlebiky ked som nervozna:D...pomaha mi to...teraz som sa akurat doucila a idem spat...vacsinou to taham aspon do jedenastej ale dnes si davam relax noc...

jella

možno ginko, ale ty si ešte maludučký a to čo ťa čaka je malina oproti naozajstnému životu:) hlavu hore, vodičak je ľahká vec:) maturita, tiež, potom sa usmeješ o pár rôčkov nad tým.
Chod si zašportovať a dokonči to čo si začal.

suncicka

cav Martuin, ja som na tom tak celkom podobne. nechodim n doucko ani vodicak ale tiez som z toho na nervy, mimoch. tiez som maturantka ale beriem to z tej lepsej stranky- pride vytuzene volno. Tiez venujem kniham vacsinu svojho casu a dost som z toho unavena ale kazdy tym presiel a musime i my.
Maturita- formalita- aspon dufam. tak sa drz, aj ja sa budem !!!
A stastnu ruku...toho 19.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevladzem dalej ta skola ma ničí - Fórum - ZDRAVIE.sk