Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diamond Gloss NIVEA na vlasy

Príspevok v téme: Diamond Gloss NIVEA na vlasy
kidida

chcela by som sa opytat ci nemate skusenosti s tymto vyrobkom NIVEA Hair Care Šampón pre oslňujúci lesk Diamond Gloss a ak mate ake su vazne peken ozivi vlasy.pretoze pytala som sa svojej kamaratky a tami povedala ze jej dcera to pouziva a vlasy sa jej masria este viac...ja by som to chcela pre svoju dceru v puberte tak napiste ci nebude mat vlasy este mastnejsie ako predtym...

angeles

gel z tejto rady je super, ale ten lak na vlasy no som myslela ze ho z okna vyhodim, nivea su ale dobre sampony hlavne na hnede a blond vlasy tam vidiet fakt ze si dali zalezat

judy11

ja vobec nemam rada sampony nivea, ale tak tiez vo mne ta reklama vzbudila zaujem :) a skusila som ho, samozrejme ze po lesku ani stopy, tusim som mala vlasy este matnejsie ako predtym, takze nic moc...ale kolegyna ho pouziva a hovori ze je super, takze myslim ze je to individualne...kazdemu vyhovuje iny sampon

envy1234

aj ja som sa namotala na reklamu a kupila som si tuzidlo diamodn gloss... ziaden zazrak.. ziaden lesk mi to nepridalo, dokonca mi ani nedrzalo vlasy (kazdy den si ich kukmujem- o hodinu uz boli splasnute) a co ma dorazio- zacali sa mi tvorit lupiny (doteraz som nikdy lupiny nemala).. takze ja niveu neodporucam ani nahodou

silvias

Alebo vyskúšajte šamón doliva on je tiež dobrý stojí okolo 150,-Sk ale je super včera som si ho kúpila poradila
mi ho sesternica ale je ozaj fajn a vlasy sa mi nemastia z neho aj kúra je dobrá z doliva vyskúšajte odporúčam....

jancecka

ja som tiež na vlasovú kozmetiku značky Wella, používa ju moja kaderníčka a aj si ju od nej kupujem :D neviem presne ako sa ten šampón volá, je priamo na zafarbené vlasy ale je super, mám také jemnejšie vlasy po ňom

cervena_lienka

Baby vyskusajte Gloss Serum - Wella. Tak ten je naozaj velmi dobry. Na vlasoch vytvori krasny lesk...nezatazi vlasy ani ich nezlepi. Odporucam.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Diamond Gloss NIVEA na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk