velke?!:-(

Príspevok v téme: velke?!:-(
lenusik

mam 15 a ako sa zacala skola,zacala som veelmi jest:-( cez prazky som mala ranajky,obed veceru..ale teraz mam ranajky,obed,ale za obedom to je hrozne..dnes osm zedla napr. : 2 male taniere obedu,2ks kolaciky,3 keksi...ale naraz..ako za sebou to slo...uz mam take velke brucho:-( ale aj cvicim,ale nic:-( no iba brusaky robim..ale neviem prestat jest,ma chyti chut na sladke..a nevem co robit:-( a som aj skusala,ze nahradim ovocim,zeleninou ale neda sa:-(((

bibi

neboj,to sa upavi,asi je to zo stresu zo skoly,ved doteraz boli prazdniny a naraz vhupnut do toho blazinca,to da zabrat aj konovi

Lilu

kluuud, ja ma tiez dakedy taky zravy tyzden kedy chalujem snad od rana do vecera, ale potom to zas prejde.a ked nie, budes sa musiet krotit a trosku cvicit

jana7878

Som čítala, že človek má veľkú chut na sladké, ak mu chýbajú určité vitamíny. Tvoja chut na sladké je pravdepodobne spôsobené stresom, a tvoj organizmus nanho tak reaguje /skoro ako každý iný organizmus/ že si pýta čokoladu na upokojenie sa a navodenie vnutornej pohody. Skus začas užívat Magnezium B6, prípadne nejaké iné vitamíny, dobrý je aj Zinok. Hlavne nestresuj sa, aj ked sa to asi vôbec nedá, lebo škola osobe je už velký stres, a ja som sa tam stresovala, že som si zbabrala celú žaludočnú sliznicu. Takže radšej jest, ako mat kyselinu, ktorá ty vypáli žalúdok. Ved kolko vážiš a meriaš?