hambím sa sexovať

Príspevok v téme: hambím sa sexovať
fffaaa

ma nietko takyto problem. chodim s mojou priatelkou už 6 mesicacov..neviem či to je tym že potrebujem uplne človeka spoznať ale mam 20 som panic a neviem kedy už nebudem. ale na začiatku tohoto vzťahu som si to nejak nevedel predstaviť postupom času ako sa k nej zbližujem tak aj na to viac myslím len neviem ako nato a čo..

maregie

ten francuzak bol skvely priklad:)ked ju milujes(tak ako hovori ista nemenovana znacka) nemas co risit.
ak to budete oaja chciet tak mysli na vas, na nu,na to ako to chces,nie na to ci to vyjde alebo ake to bude...
a vypit si? chces si to uzit, ten prvy krat, nie napijat sa, ci?
Opojit ta ma tuzba po nej,laska, alkohol!
osobne by som nechcela aby z partnera pocas milovania razil alkohol...

ffffaaaa

myslim že ju lubim. určite ju lubim aj ked mne troška viac trva než sa zalubim ale stale viac a viac ju lubim. proste si neviem predstaviť že by som snou nebol. ona už mala predomnou sexualneho partnera. no ja nie. možno to bude tym že sa bojim. ano francuzaka som sa tiež bal ale to bolo už davnejšie a maš pravdu teraz je to uplne lahke. možno by som potreboval si trošku vypiť. ale zase ked tak rozmyšlam . čo stym vyriešim. nič!!! lebo nemôžem pri každom sexe si niečo vypiť. necham to tak zatial. časom uvidím

Tommy

je to tým že si panic - maš strach z toho aké to bude, či sa jej to bude pačiť či budeš vedieť ako na to, a podobne. Je to uplne normalne aj ja som mal tennto strach ale bolo to uplne v pohode a všetko bolo v poriadku..samozrejme že prvý krat nebudeš nejaký borec ale do toho sa časom dostaneš...neboj sa bude to mať prirodzeny priebeh...je to ako s prvým francuzakom...tiež si určite mal pochybnosti čo a ako spraviť a ked to už prišlo tak to bolo uplne v poriadku:)

margirie

ahoj fffaaa!
mozno to je tym, ze zvazujes s kym chces prezit svoje prve milovanie, co je podla mna skvele! asi za tych 6 mesiacov nedoverujes partnerke natolko, aby si jej odovdzdal seba.
Alebo ako napisal/a utopia nie je to ta prava, ak necitis iskru,alebo aspon malu iskricku, netuzis,ju lubit, laskat a milovat, malby si zvazit co k nej citis.
Sex nie je vo vztahu az taky dolezity, ako ked sa s nou skvelo citis a lubis ju. Moze to prist casom...(moze byt ze nie si na to pripraveny)
rozober si co k nej citis, ci po nej tuzis a tuzis sa snou milovat.
drzim ti palce,aby si na to prisiel..
ozvi sa ako =)