Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?

Príspevok v téme: Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?
michal 24

Ahojte! Potrebujem poradit. Mam dlhorocny (6 rocny vztah) s partnerkou. Milujem ju, som s nou stastny a chcem si ju aj vziat za zenu. Dokonca aj v posteli nam to celkom klape. Problem je v tom, ze by som este pred svadbou chcel "skusit" aj inu zenu. V celom zivote som spal iba so sucasnou priatelkou a naozaj by som rad vyskusal aj nieco ine... Je to normalne? Bojim sa vycitiek svedomia, ale hovorim si, ze to ak to mam spravit, tak radsej teraz, ako po svadbe. Vdaka za akukolvek radu!

ajjja

ahoj michal.ked sa to chystas urobit urob to nech sa paci.ale asi az ked to urobis zistis ze si spravil chybu.moj terajsi priatel mal predomnou dve holky s ktorymi spal a povedal ze urobil chybu ze nepockal na mna.ze je to to iste.len sa mozno inak trochu hybe.ale ked ti to az tak chyba urob to.ja som spala len s 1 a absolutne ma nelaka vyskusat druheho.ale clovek sa uci na vlastnich chybach tak co ti tu budeme vsetci hovorit.urob a uvidis

all right

sak preboha jej to povedz a nebudes mat vycitky ....heh ako normalne sa s nou o tom porozpravaj ze chces skusit neco nove ..alebo chodte do 3 sak preboha 21.storocie mozes sa s nou rozpravat o takych veciach ...no ak neni urazliva alebo tak ..
ako ja mam priatelku a mozno ju aj lubim a sme oficialne spolu ale ked sa stane ze sa niekto z nas vyspi s niekim inym tak sa svet nezruuuutil ved sex neznamena ze priatelku nelubis a lubis ale ide iba o uspokojenie saaa
ako ja som o dooost asi mladsi neviem kolko mas rokov ale ked si s nou 6 rokov tak asi dost :D tak to mozno vidim inak ale podla mna ked s nou o tom pokecas tak by nemal byt problem

hnus

ty sa chystaj uz teraz na to ze sa ti to v nie malom mnozstve vrati, a ked budes ty oklamany tak sa presun do temy: zeny viete byt aj verne? ..

kača

mno ako....nechapem co sa tu pytas....to si pis ze ta budu prenasledovat vycitky zakazdym ked sa na nu pozries!!!!!..na milion percent!!!

moisha

Martin, prosím ťa čo si čakal, že čo ti poradia? koľko ľudí, toľko chutí... ty musíš sám vedieť, čo je pre teba prvoradé, či vyskúšať nejakú inú, alebo ostať s priateľkou. Mne môj priateľ včera povedal, že ak by ma chcel podviesť, tak ma podvedie bez toho aby som sa o tom dozvedela.(sme spolu rok a pol) Ostala som v šoku. A odpovedala mu na to, že určite by som na to raz došla, to človek vycíti a hlavne baby, ktoré majú šiesty zmysel. .. Ak by to raz spravil, ver tomu, že láska neláska... už s ním nie som, taký partner, ktorý dokáže podviesť raz, podvedie druhý, tretí-krát... mi za to nestojí. Tak sa drž a prehodnoť si, čo je pre teba prvoradé!

sola

vieš nemám moc rokov ale akurát myslím že hej. mala som len vážnych a nič nelutujem ale vživote by som ani jedného nepodviedla, odsudzujem takých ludí a a nenávidím ich hoci sa to dozviem o kamaráítke alebo kamarátovy ale chcem povedať:
myslím že už tu bolo napísané že ak to skúsiš tak to faktu budeš lutovať a budeš mať výčitky do konca života a bude ta prenasleodvať myšlienky že ti to spravila aj nastávajúca a bude s teba podoztrievavý maniak na každom kroku ťa bude prenasleodvať myšlienka že aj ona ťa chce albo ťa podvádza. neviem či máte spolu fajn sex - tuším si písal že hej. ak chceš niečo neové zažiť prečo by si to s ňou neskúsil? porozprávaj sa s ňou skus je povedať čo by si chcel čo ťa vzrušuje inak ti neviem poradiť - len tolko nerob to fakt olutuješ požitok budeš mať z toho možno len pár sekund. a nedaj bod ti na to dojde frajerka -- fakt ti to stojí za to?
a ešte niečo nie je podviesť ako podviesť neveru muža ktorý má dlhší vzťah s niekym by som nikdy - nikdy neodpustila a nevera ako ísť do salónu... za štetkou - keď je to fakt len jednorazovka - prosím ale aj z toho budeš mať výčitky..

nech radšej tvoje sny len snamy .

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne? - Fórum - ZDRAVIE.sk