Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?

Príspevok v téme: Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?
michal 24

Ahojte! Potrebujem poradit. Mam dlhorocny (6 rocny vztah) s partnerkou. Milujem ju, som s nou stastny a chcem si ju aj vziat za zenu. Dokonca aj v posteli nam to celkom klape. Problem je v tom, ze by som este pred svadbou chcel "skusit" aj inu zenu. V celom zivote som spal iba so sucasnou priatelkou a naozaj by som rad vyskusal aj nieco ine... Je to normalne? Bojim sa vycitiek svedomia, ale hovorim si, ze to ak to mam spravit, tak radsej teraz, ako po svadbe. Vdaka za akukolvek radu!

werka

ako by som sa k nej mala stavat? Ona ma nezaujima, nespavam predsa s nou. A ked sa to jedneho dna dozvie, vobec ma to nebude trapit a nebude to moj problem, ale jeho...

hahaha

Ked si stastny tak si stastny a nechyba ti nic,lenze tebe nieco chyba....takze nie si stastny...a uplne suhlasim s mademoiselle,je to vyjadrene uplne presne.Takze bud si chlap,alebo obycajny chrapun.

mademoiselle

dewilgirl3 podla mna sa to raz dozvie, ja co ma skusenosti, tak sa to dozvie urcite, mozno po dlheeeeeej dlheeeeeeej dobe, ale je veka pravdepodobnost. No ved jeho rpoblem, ked je taky hlupy a musi mat dve naraz. No to j nepochopim takych ludi, mau radi iba sami seba. Co uz...

dewilgirl3

a werka, priatelka toho tvojho milenca o tom nevie. mozno si mysli, ze ma niekoho s kym chce byt navzdy,... ty vravis ze ak si takeho najdes, nebudes ho podvadzat?
vies ja ta neodsudzujem, len by ma zaujimalo, ako sa stavias k jeho priatelke. ?
ine by bolo, ak by si si "uzivala" s niekym kto nema takyto vztah. nevravim ze rozbijas vztah.. ved ked ona (no chudera) o tom nevie a on nema charakter, pravdepodobne ten vztah vydrzi:)

mademoiselle

werka, no ja som s chlapmi zazila dost sklamania, aj ma podvadzali. JA som ale NIKDY nepodviedla, a ani by som na to zaludok nemala. Podla mna ak lubis, tak celym telom aj dusou. Mne by sa hnusilo byt v posteli s nejakym chlapom inym ako s mojim partnerom. Vravi s aze nikdy nehovor nikdy, ale toto by som nikdy neurobila, pretoze je to podraz. A vies preco sa tomu hovori podvod? Ked niekto podvedie, tak podla mna nemiluje, nechapem takych ludi. Pochopim michala, ze ked je to jeho jedina holka, nevyskusal nic ine, ze fantaziruje,ak by to zostalo len pri tom, tak nepoviem ani slovo,ale to, ze uz zacina nad tym realne uvazovat? Neviem co na tom moze byt take ine, vyspat sa s niekym inym, to nie je o milovani,ale len o sexe. a pokial im to s priatelkou spolu v posteli klape, tak naco to robit? Ak ju skutocne miluje, tak u nepodvedie a darmo bude svoje ciny ospravedlnovat, to sa ospravedlnit neda. NEviem si predstavit,ako by svojej polovicke povedal, aby si isla uzit pred svadbou este s nejkaym chlapom a potom by sa s nou mal on milovat, podla mna je to uplne hnusne a necharakterne. A nikto na svete ti nemoze dat viac pri milovani ako clovek, ktoreho milujes a ktory miluje teba. Bez lasky to nie je nic. Podla mna je to najhorsia vec, ktoru moze clovek tomu druhemu urobit. Je to spinavost a svinstvo. A to nie je moralizovanie, to je skutocnost. A vies werka ty napises, ze kazdy sa podvadza, to nie je pravda, nepodvadza kazdy. A kazdy keby rozmyslal tak ako ty teraz, tak yb sa ludia len podvadzali a nikto by nebol uprimny. Je mi z tpho smutno ked to takto citam, michal maj rozum, ste spolu 6 rokov, chcete sa vziat,mat rodinu, chces to zahodit? LEbo ak ju skutocne milujes tak ju ani nepodvedies.Nie pretoze by si s amal bat ze na to pride, ale ked niekoho milujes, nechces mu ublizit. TAkze je to na tebe, bud je to laska,alebo to nie je laska. Co urobis? Si chlap alebo obycajna spina? HM? Vela stastia v rozhodovani.

werka

povedala som si, ze ja uz toho praveho chlapa hladat nebudem, nech si on najde mna:-))) zatial mi to vyhovuje tak ako to je, no mozno o nejakych desat rokov tu budem moralizovat prave ja:-)))

jaja

tak to má byť:-))) ty si asi zažila veľa sklamania s chlapmi, tak sa ti nečudujem, že je to v tebe... neboj raz stretneš charakterného...

safa

ked sa na to chystas, naco si chcela poradit a precitat nazory inych?
ved si uz rozhodnuty...
dakujes tu werke, lebo ta v tom podporila, lebo je taka ista, lebo si to vlastne chcel citat, ze ano, chod do toho, je to tvoja vec a take...ale nie je to len tvoja vec!!! je to o tom, ze priatelku kruto podrazis... a "nemam slov" odcudzujes, lebo ti to splechla do ksichtu..sa spamätaj... keby som tak poznal tvoju frajerku, hned by som jej oci otvorila