Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?

Príspevok v téme: Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?
michal 24

Ahojte! Potrebujem poradit. Mam dlhorocny (6 rocny vztah) s partnerkou. Milujem ju, som s nou stastny a chcem si ju aj vziat za zenu. Dokonca aj v posteli nam to celkom klape. Problem je v tom, ze by som este pred svadbou chcel "skusit" aj inu zenu. V celom zivote som spal iba so sucasnou priatelkou a naozaj by som rad vyskusal aj nieco ine... Je to normalne? Bojim sa vycitiek svedomia, ale hovorim si, ze to ak to mam spravit, tak radsej teraz, ako po svadbe. Vdaka za akukolvek radu!

werka

mas pravdu, aj ja som si myslela, ze som na city...ale zivot ma presvedcil o opaku. A Michal je dospely a je to na nom ako sa rozhodne a mozno si v pravej chvili uvedomi, ze je viac na city a priatelku nepodvedie.

anonymus

kazdy sme ini,jeden viac na city iny nie,nechajme to na michala ako sa rozhodne podviest ci nie,ozaj ak to este neurobil

werka

ze ja som nebola zalubena? Moj prvy vztah...trval 6 rokov, mi povedz, ze si s niekym 6 rokov a nelubis ho. Skoncil sa neskutocnou hadkou, slzami... Nebola som vhodna do ich rodiny. V tom case mi zomrel otec, musela som nechat vs a ist pracovat...a on ma nepodrzal. Takze viem o com to je

werka

kazdy mame nejake zivotne skusenosti a este nejake aj budeme mat. Zivot nas uci, raz si hore a raz dole. Nemozes to brat tragicky, ber to tak, ze ta baba nebola pre teba, ze si rada uzila, ze ty potrebujes taku, ktora bude mat ocka len pre teba. Alebo si zacni uzivat aj ty:-))))

anonymus

tak to si nebola tak poriadne zalubena,ale fakt poriadne a to si mala velke stastie lebo ked je clovek zalubeny a mysli to ozaj vazne,potom to dost boli

werka

keby sa nepriznal, mozno sme spolu doteraz:-))) Samozrejme, ze ma sklamal, ale zobrala som to normalne a nerobila z toho dramu...

anonymus

napisem ti vlastnu skusenost,mal som kocku,ktoru som nesmierne lubil,boli sme spolu 6mesiacov az raz sa stalo,ze mi kamoska zavolala,ze ta moja kraska je na diske a podvadza ma.dosiel som tam a bola to pravda a este ta moja slecna mi povedala,ze je tehotna len chudera nevie s kym lebo tolko ich mala,ze pomedzi to nez chodila so mnou,ze ani nevie od koho by to mohlo byt a vtedy sa mi otvorili oci a strasne to bolelo a preto ja nemam rad take veci,ze podvadzanie atd..je to ubohe

werka

anonymus...mala som este dva vztahy. Cez jeden som mala zenske problemy takze to, co nemal doma, hladal inde. Priznal sa, a dalej sme sa stretavali len ako kamarati a nerobila som zo seba ziadnu hysterku. Aj ked som mlada, prezila som toho dost