Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mesacny plat

zrela zena

renata 1...prosim Ta to kde robis?Na akom oddeleni?Ja uz mam odrobenych 17 rokov a zarabam v hrubom 12 000tis.Ako zdravotna sestra.A v tom mam danovy bonus na dve deti a este aj upratovanie .Takze v cistom 10 000.Super co?

leah

Ked sa to tak zosumarizuje, na Slovensku su teda platy dost biedne...Ked niekto nie je spickovy pracovnik, vela toho nezarobi:(( Ja som tiez zo Slovenska odisla a rodinu si zalozime mimo...Smutne, ked takto odchadzaju mlade chytre pracovne sily.

lea

asistentka s vs vzdelanim v banke v Ba som mala 16.000 v hrubom, ale to bolo pred 5 rokmi. musela som odtial odist kvoli platu zo zahranicia, lebo sa to skratka nedalo, aj ked som mala kde byvat.

zahranicie

Jaj ste taky trapni, kto neverite Dingovi a len zavidite. Nikto kto sem napise sa nechvali- jednoducho odpoveda na otazku. Moj priatel tiez zarabal 180 000 za 7,5 hodiny 5x tyzdenne a co? Ved to nejde z vasho vacku tak doprajte!

noonaa

no,tak mne sa asi ceeeelkom postastilo,na to,ze som studentka externistka.
: asistentka, dievca pre vsetko :(
: stredne slovensko
: 14.000 v cistom
: mne to vystaci bohate,ale ked pride rodinka,neviem....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mesacny plat - Fórum - ZDRAVIE.sk