Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mesacny plat

arkadia

ked je clovek nestastny, je to asi zly pocit. potom ma moznost alebo s tym nieco urobit a zmenit stav, v ktorom sa nachadza, alebo utocit na inych a nejako to kompenzovat. kazdy si vyberie to, na co sa citi.

lipali

A ked chces byvat v Bratislave aj koli zamestnaniu, bohuzial nic ine ti nezostava ako si byt kupit. Ten byt nestrati hodnotu, prave naopak. Len kde zobrat tych 5-6 mega?

leona4523456

dingo: zila som v rakusku isty cas, a kde to konkretne pracujes? lebo som nepocula ze by niekto zarabal tolko tak okolo tych 100 - 150 by som ti verila.Moj ex tak zarabal a to bol v dost vychytenom hoteli.

keituskaaaa

38 000 mesacne,pracujem v sklade Ale ja som v GB Inak to je smiesne ze 6milionov za byt Ludia sak neblaznite Za 1,5 miliona sa da postavit dom!Halooo zobudte sa Za byt by som nedala ani milion ved je to trapne tie ceny A ze EU..chudaci budeme v tej slavnej EU

arkadia

ludia, naco je toto dobre? preco si zbytocne nicime zivot samym podozrievanim a nenavistou? ved kazdy sme nejaki, tak doprajme aj inym aby boli taki, ako im to vyhovuje, nie? ak by klamal, je to jeho vec, ja sa nad tym vobec nezamyslam. nemam pocit, ze klame, ale naco to budem donekonecna rozoberat. moja sesternica zije na floride. je tam uz 7 rokov. ked tam bola dva roky, pisala, ako sa vyborne uchytila a ako sa jej dari. tiez si skoro vsetci vtedy mysleli, ze si vymysla. bola som tam uz dvakrat za nou, nevymyslala si nic, naozaj sa vyborne zamestnala a materialne sa ma tak dobre, ze celej nasej rodine sa o niecom takom ani nesniva a nikdy snivat nebude. ale prajem jej to, preco by mi to malo prekazat. nie je to fajn, ked si pomyslis, ze su ludia, ktorym sa v zivote dari? mne nahodou to pridava optimizmus. aspon viem, ze je to mozne. uz to ma tesi.

lalica

Ja zarobim sice 17 v cistom, ale.... z toho dam 8000.- na najom v Ba, 3000.- na ucty, 4000 na jedlo a dve tisicky zostali bud na zubara alebo na handry, vzdy sa da niekam minut, odlozim si kulové..

mojatvoja

bezdovodne?.. :D
...z inzertnych novin na zoznamovanie: mam prijem 260000 mesacne, najnovsi mercedes, vilu na tahiti..znacka: nikoho nehladam, iba sa tak chvalim...

dalsiaucitelka:-)

Ucitelia su plateni tabulkovo - pri nastupe do zamestnania je to 9.trieda - tarifny plat=13370Sk v hrubom. Ja osobne som po 3 mesiacoch postupila do 11.triedy = 16170Sk + stale bol priplatok za cinnost tr.uc. Uvazok mam 23 hodin tyzdenne, ale to nie je totozny cas s mojou pracovnou dobou - ta je dlhsia. PS: prestante bezdovodne urazat dinga!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mesacny plat - Fórum - ZDRAVIE.sk