Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

testovacia vložka

erika8

Ja som z NR, v nasich lekarnach som to zatial nezohnala, i ked som este vsetky nestihla obehat teda. Na nete som to nasla iba na ceskych strankach. Testovacia vlozka sa vola VI-SENSE a stoji okolo tych 7-10 eur.

lejlus

Existuju, volaju sa vi-sense a stoja do 200 Sk. Je to dost velka krabicka s obrázkom ženy. Maju aj taku podobnu, ale ta je pre tehotne. V krabicke je slipovka a v nej zlty diagnosticky pruzok. Musite mat ale dost silny vytok, aby presiakol cez tu bunicinu až na ten ph pruzok, inak to nic neukazuje. Ked je vložka nasiaknuta zavrete ju do krabicčky s živnou podou a cakate ako sa zafarbi. Ked je do zelena až modra, tak je vacsinou bakterialna infekcia. Pozor na moc, ten je tiez dost zasadity, takze tiez spravy modry flak, ale ten za chvilu zmizne. Mikozu alebo zapaly, ktore nemenia tak vyrazne ph to nerozpozna, pruzok je stale zlty.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

testovacia vložka - Fórum - ZDRAVIE.sk