Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Solarko

izabelka

no do solarka zalezi akeho pojdes ono sa hovori ze solarko turbo je lepsie no ale zalezi na ake natrafite ja som chodievala do turbo solarii ked som bola na slovensku za dva tyzdne som bola hneda a to som tam chodila kazdy druhy den teraz som v zahranici a normalne som bola v soku isla som sem do turba solarka a na druhy den ako cokolada 2 krat do solarka a som tmava ako by som chodila 3 tyzdne tam kam som na slovensku chodila do solarka ale su aj tie solarne sprchy neviem ci je to dost rozsirene na slovensku tu kde som ja v dansku tu je toho dost su rozdielne jedno je to co vam sprejuje taky jemnucky povlak na cele telo a teraz dokonca je novinka ze je to ako solarko zavriete sa tam a sprejuje to ale iba jemnucku tekutinu priezracnu ako voda ktora vam vlastne vyprovokuje sfarbenie pokozky po urcitych hodinach a posobi rovnako ako solarko akurat nie je skodliva ako solarko na slovensku asi teraz letia tie solarne sprchy co sprejuju ten akoby prach co vas tak nafarbi ale tu uz je to normalne a ta novinka zo sprejovanim tej tekutiny cirej je preto lebo niektorym nevyhovuje sprejovanie toho prasku na telo ale to s tou tekutinou asi este nie je na slovensku lebo som o tom nepocula len o tych solarnych sprchach s praskom aj to nie je vsade ale hovorim ak chces solarko tak je dolezite ake solarko a ci tam vobec pravidelne vymienaju trubice hovorim bola som velmi prekvapena ked som bola tu v solarku 2 krat a tmava ako by som bola chodila 3 tyzdne do solarka

sallynaa

Mozem ist do solatka aj ked mam nadchu?nieje to az take zle ale tecie mi z nosa a smrkam 3dni.Je vhodne aby som aj napriek tomu isla do solarka?

angeles

do solarka su presne urcene urcite si nedavaj samoopalovaky...ja este ked nemam peniaze na tie drahe kremy do solarka tak si davam normalny ak poznate nubian co je olejcek...aby som proste nemala suchu pokozku

suns

čo hovoríte ? - Solárko + telové mlieko Nivea s kvapkou samoopalovacieho krému.. dosť to farbí to mlieko... možem to dávať dokopy so solárkom? (nie je to čisto samoopalovací) diik

.....

to stihnes ist tak 3 krat do solarka po 7min.max ak je to turbo plus pouzivaj samoopalovacie mlieko.skombinuj to a urcite nebudes biela.len vsetko s mierou

angeles

ked chodis po 6 minutach tak myslim ze budem do 2 tyzdnov tak normalne hneda...hlavne si davaj odstup 48 hodin medzi jednotlivymi opalovaniami...a zalezi aj od toho kolko mas pigmentu

vitana1

mozem sa spytat, ci sa stihnem opalit v solarku za 7 dni??? viem, ze je to blba otazka, ale aspon trosku musim zhnednut, idem totiz na svadbu a saty mam s odhalenym chrbtom a rukami. no a vyzeram ako mlieko :( Asi by som mala ist do turbosolarka ze?

moncika

moze,to je jedno naco beries ant. ale beries ich a mas ich v tele.jedno dievca tak skolabovalo v solarku.tak radsej neraskuj.aj tak s ant.nesmies ani na slnko lebo sa hned vyhadzes.tak vydrz kym ich doberies a potom este taky tyzden alebo 5dni kym s teba uplne vyprchaju.

alora

moncika... a to sa mi moze stat? Beriem antibiotika na zub tak nie som nejak chora. Urcite nechcem riskovat zdravie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Solarko - Fórum - ZDRAVIE.sk