Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kondóm ak beriem anti???

neskusenelittledievca

Myslite si,ze je bezpecne milovat sa ak beriem antikoncepciu bez kondomu?Partner ho vyberie a dorobim ho rukou.Mozem otehotniet?

angeles

nepytala som sa tych co mi nechceli odpovedat takze kľud...na co odpisujete ked nechcete...a ostatne holky dik moc za odpovede...myslim ze nas je viac co mame takyto strach...je to ludske bat sa...vzdy si treba davat pozor...nemam 15 kua ale mam skoro 21 rokov...

kabosa

No holky, neviem koľko máte rokov, ale asi ešte nie ste pripravene na milovanie /myslim medzi mužom a ženou a nie ustráchanými deckami/Antikoncepcia stačí a ak ju budete brať poctivo, tak na 100% nebudete tehotné aj keby vaši partneri stvárali neviem čo.Sex je aj o zodpovednosti a dôvere

BeDelicious

Ak mas stabilneho partnera,kondom nemusis,no ak ich rada a cast striedas,treba samozrejme,vznika riziko pohlavnych chorob...

littlebojko

tuk tuk ja Ti rozumiem a mam super gynekologicku s ktorou som vsetko prebrala,ale aj tak sa bojim aby sa priatel so mnou miloval bez kondomu.Ok sme tam do mna vnikne bez,ale potom si natiahne kondom a milujeme sa s nim.Nevedela by som si predstavit,ze by sa priatel urobil do mna aj ked beriem antikoncepciu.

tuk-tuk

Baby neblaznite,ked sa bojite a pouzivate akoze aj prezervativ,ze co ked nahodou...lebo sa bojim...mi povedzte co mate z toho sexu???Gumu uz potom nepotrebujete..To aj ked sa budete bozkavat si date prezer.,lebo co ked nahodou???Porozpravajte sa s gynekologom.

littlebojko

Ja Ta chapem angeles,mam presne taky isty strach.Beriem antikoncepciu,ale bojim sa milovat bez kondomu.Tak priatel pouziva aj kondom,a vies co?Aj tak mam sem tam strach co ak.Ved nic nie je 100%.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kondóm ak beriem anti??? - Fórum - ZDRAVIE.sk