Iba kondom?

Príspevok v téme: Iba kondom?
BeDelicious

Halo ludia,potrebujem poradit...chcela by som sa so svojim priatelom prvy krat milovat...ale sa bojim len tak s kondomom,ake je riziko roztrhnutia?pocula som o tabletkach ,,po" Escapelle,ale pocula som aj o tom,ze vo viacerych pripadoch nezabrali.Poradite co a ako,ci len kondom,alebo aj antikoncepcia?nechcem riskovat...Dakujem

angeles

ked si budete davat pozor nemas sa coho bat naozaj...musite byt zodpovedny...ked uz to pojde na priatela tak nech ho vytiahne von a urobi sa mimo teba...

neskusena :(

ahojte takze ja mam taky isty problem, mam 18 a priatel 19m on je skuseny, ja som panna a chcemem mat sex ale ja neberiem antikoncepciu, stasne sa bojim ze sa nam prethne kondom, aka je pravdepodobost ze sa to moze stat?co by som mala potom urobit ak nechem tebletku po??dakujem za prispevky

me

neprehanajte..zato,ze mate zle skusenosti,nemusite strasit aj ju...ja som spala s priatelom prvykrat v 16,skoro vlastne este v 15 a sme spolu doteraz..nicoho nelutujem a viem,ze nikdy nebudem...
No,ty,BeDelicious si to dobre rozmysli.Vies,v tomto pripade...nepoznam ta,nepoznam ani jeho..ale ak ste spolu kratko,alebo ak si niektore tvoje kamosky,ci okolie mysli,ze je to idiot,nerob to...akurat das nieco zo seba totalnemu idiotovi...

alica888

aky mas vztah s mamou? nemozes sa s nou o tom porozpravat? ona by ti urcite najlepsie poradila. ja vsetky takeho problemy som vzdy riesila s mojou maminou. nikdy ma neposlala do kelu, aj ked si urcite neraz myslela, ze to prehanam. a vedela som, ze jej na mne zalezi aj tak ovela viac ako akemukolvek chlapovi, preto som sa neradila s cudzimi ludmi. ty to tak nemozes urobit?

kikina

16 rokov jajajaj sak to je tresne no v dnes uz sexuju 14 rocny, je to skoro, nerob sa dospelov a vydrz aspon rok, ti to povie aj gynekolog, ze zaciananie so sexom skoro nieje dobre, nic proti 16-rocnym,dnes je vsetko uponahlane...

vvvvvvvvvv

16tka este nepotrebuje sex, on ti vymyva mozog, lebo to chce, pre teba to nic moc nebude, akurat si budes buchat hlavu o stenu, ked budes starsia, ze si si mohla pockat na toho praveho, ako teraz ja. Ja som do toho sla takmer v 20tke, keby som chvilu pockala, mohlo to byt az s manzelom, teraz mam perfektne orgazmy a krasny sex. Ako 16tka s rovesnikom budes mat figu borovu a strasne lubit este budes niekolkych, kym pride ten pravy.

BeDelicious

zidana:Ja mam 16 rokov,ale vies,ja ho strasne lubim a chcem sa s nim milovat.No strasne sa bojim len s kondomom,pretoze ked sa pretrhne,tak to budu nervy a tak.Pocula som o tejto tabletke ,,po" ale minule som pocula aj to ze nefunguje vzdy:(Vies,chcem sa len uistit,aby sa nic nestalo...

zidana

Podla mna vam staci kondom. Zavisi od toho aj kolko mas rokov. Pred 18 rokom zivota by sa nemala antik. uzivat. Vlastne vobec by sa nemala koli zamoreniu tela. Ale niekedy neexistuje ina moznost. Budte opatrni. A priatel je skuseny?