Myslela som ze mam orgazmus - ale mal ho iba on:O

Príspevok v téme: Myslela som ze mam orgazmus - ale mal ho iba on:O
praclik19

Zcala som sexualne zit s mojím priatelom pred pol rokom a az doteraz som sa domnievala ze prezivam orgazmus - no ako som mohla vediet ze sa mylim? Ked totiz on preziva orgazmus- tak mu tesne pred tym pulzuje ... no asi vsetci viete ako to byva.. no a vtedy mi to prislo take prijemne az fantasticke a myslela som ze prezivam orgazmus ale namiesto toho ho prezival on..:O a ako som to zistila tak minuly tyzden som prvykrat masturbovala ( to je co povedat nie?:D) a mala som orgazmus - skvele teda.. cela stastna som bola ale moj problem spociva v tom ako mu to mam povedat ze doteraz som nemala org? - ze to nebolo to? alebo mu to nemam povedat... som cela zmätená a neviem co si pocat...

praclik19

vies ale ide o to - ze on sa ma pytal stale pytal ci mam orgazmus a potom bol cely uplne nadseny ze aj ja mam org - a teraz teraz to je take ine... bude smutny strasne- ze ako som mohla byt taka hlupa ze som to nevedela doteraz... neviem to ani ja sama.. mam obavy ze mi povie nieco take nastvane..ja viem ze som vlastne nemala z toho nic(aj ked som si to nemyslela) no a teraz je o to tazsie to spravit - mozno z toho robim vedu - ale polroka chapete pol ROKA!:OOO

tuk-tuk

Samozrejme ze mu o tom povedz,on je v tom,ze ako ta perf.urobi a ty z toho nemas vobec nic.Ukaz mu co ma robit a je to.