Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strojcek na zuby v 18tich....

Príspevok v téme: strojcek na zuby v 18tich....
nadej18

ahojte, viem ze takychto tem tu uz bolo vela, ale ja chcem svoju vlastnu, lebo mam privela otazok, tak dufam ze budete trpezlivi a pripadne mi neiktori pomozete. mam 18 a krive zuby, hlavne rezaky a ocne... kedysi som nosila ako mala strojcek, len potom sa odstahovala zubarka ku ktorej som chodila na kontrolu so strojcekom a postupne som ho teda prestala nosit uplne... to bolo asi pred 6 rokmi. ak by som teraz nasla nejakeho zubara a zacala nosti znova strojcek, ale taky vyberaci, fixny urcite nechcem, a nosila ho aspon 14 hodin denne, (do skoly v ziadnom pripade nie), je sanca ze sa mi zuby upravia? zasa nei je to az take hrozne, ale tie dva vpredu mi vadia, aspon tie chcem uplne rovne. da sa to este upravit, ked mam uz 18? dakujem za odpovede. a pripadne ak poznate nejakeho dobreho zubara/-ku na strojcek v okoli PB alebo ZA. diky

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strojcek na zuby v 18tich.... - Fórum - ZDRAVIE.sk