Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing nad hornou perou

Príspevok v téme: Piercing nad hornou perou
sandra1531

Potrebujem poradit. Chcem si dat piercing nad hornu peru.. len neviemake to bude nasledky. myslim ze by mi to svecalo aleto je druha strasnka veci..potrebujem vediet aky to ma vplyv na zivot.. napr ze .. na noc si to treb vyberat alebo nie.. alebo ze ked chodim kukozmeticke na depilaciu fuzikou .. ci ked si piercing vyberem .. mi ta dierka nebude robit problemi.. alebo ze nosim na noc strojcek..a ze aky to bude mat vplyv na zuby.. Prosim napiste mi vsetci co mate skusenosti .. je to velmi dolezite vopred dakujem

nikusik841

Baby prosím poraďte a pomôžte mi...dala som si piercing asi pred 3 dnami nad peru a dnes mi strašne opuchla pera aj mam to dosť zahnisané. čo mám robiť? nechcem ho dať dole :( ďakujem

strangeemily

ja som mala piercing nad hornou perou asi pol roka,prepichnutie vobec nebolelo,zo zaciatku mi trvalo si zvyknut na to ze ho mam a to hlavne pri jedeni a po pol roku mi opuchla cela pera nic sa nedalo robit musela som to dat dole:(

lenuskaaaa65

kocky ja som si bola dat urobit piercing vcera a som nad mieru spokojna.bolelo to minimalne a to iba ten vpich a trvalo to asi 10 sekund.malinko mi to opuchlo,dala som si na to lad a odvtedy s tym nemam ziadny problem.mozem len a len odporucit,vyzera to pekne :)teraz tam mam nausnicu trosku dlhsiu,ale to sa dava preto,ked vam to opuchne aby sa tam nausnicka nestratila,neskor vam ju vymenia za kratsiu...takze pohodka :)

sacul

Cela by som sa spytat ci piercing nad hornou perou neskodi na zuby, bo ja som mala v jazyku ale po 4 rokoch sa to odrazilo na mojich zuboch ... ???

atm

no kurnik a ja nemam ani pirsing, ani "tunel v uchu" www.zdravie.sk :D ale raz som mal zapal stredneho ucha a tak som si dal aspon prepichnut bubienok... to sa nepocita?;)

Lucky_Pig

Baruuu: Ano moze sa ti nieco stat a ani ucho by si si sama nemala prepichovat chod radsej k odbornikovy :)

A sandra1531 Ten pierc ti moze poskodit zubnu sklovinu, moze ti hnisat... kamaratka ma tiez piercin ale pod perou a ma tam taku dierku ze jej cez nu voda viteka :D ... A nie na noc si ho vyberat nemusis iba si to zozaciatku ako si ho dat budes si ho musiet casto dezinfikovat aby si to nemala opuchnute a zahnisane... Ohladom toho strojceka neviem... A depilacia by nemala byt problem :) Ved aj do obocia sa dava pierc a myslim ze zeny si ho zviknu trhat :D ;) Tot moj nazor :)

esprit 11

Ja som mala piercing nad hornou perou cca 4 roky, teraz to neskutocne lutujem. Pokazili sa mi zuby, a po vybrati mi ostala dierka, tak uz asi 3 roky chodim s deravou perou, kazdemu tam hned padnu oci.
Je to Tvoje rozhodnutie, ale mysli aj do buducna, napr. uz sa stalo, ze to bol problem v zamestnani a o tetovani ani nehovorim. Moj nazor je, ze je to naozaj velmi pekne piercingy aj kerky, len niekedy ide aj o zdravie a Nasa konzervativna spolocnost niekedy nechape taketo "vystrelky"

kikkku

no ja mam piercing nad perou už 2tyždne a vobec to neboli a ani ked ti to robia ale noboj sa ked ti to bude hnisat a opuchat to telo to prima :)

jamam

viete mi poradit co s pirsom v pupku, ked mi hnisal a vytiahla som sperk a po par dnoch chcela nasadit a nejde to. ta dierka uz zarastla? je to len asi dni. ako to dam naspat, boli to,ked sa nazim

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing nad hornou perou - Fórum - ZDRAVIE.sk