Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing nad hornou perou

Príspevok v téme: Piercing nad hornou perou
sandra1531

Potrebujem poradit. Chcem si dat piercing nad hornu peru.. len neviemake to bude nasledky. myslim ze by mi to svecalo aleto je druha strasnka veci..potrebujem vediet aky to ma vplyv na zivot.. napr ze .. na noc si to treb vyberat alebo nie.. alebo ze ked chodim kukozmeticke na depilaciu fuzikou .. ci ked si piercing vyberem .. mi ta dierka nebude robit problemi.. alebo ze nosim na noc strojcek..a ze aky to bude mat vplyv na zuby.. Prosim napiste mi vsetci co mate skusenosti .. je to velmi dolezite vopred dakujem

ninullkaa

ahojte ja som mala piercing nad perou cca 3 roky, nemala som s tym ziadny problem,ani to nebolelo ked mi to robili, ale co ma najviac trapi, je , ze som si ho uz vybrala asi pred 3 mesiacmi a dierka stale nezarastla a obavam sa ze ani nezarastie. tak si dobre premyslite, ci ten piercing chcete a ci Vam nebude prekazat v buducnosti.

Twinky1

ahojte chcela by som spytat...mam piercing v dolnej pere asi 2 mesiace.Lenže nejak mi to nechce odpuchnútv V studiu kde som si to robila mi povedali ze po 2 mesiacoch si ho mozem vymenit.Ale bojim sa kedže mi to neodpuchlo. Viete mi poradit ako odstranim ten opuch?? dakujem :-)

Daniela653

ahojte.chcela by som sa opytat ze ja mam pircing nad perou uz asi 2 mesiace a z vnutornej strany ako mam pircing mi vysi taka kozicka...chcela by som vediet ci to vadi alebo nie, ci sa to zmizne alebo nie....a este by som chcela vediet kde by som si z netu mohla obiednat cely silikonovi pircing nad peru a aj do jazyka???dakujem
piste mi sem: danca653@gmail.com

motylik_315

AHOJTE JA SOM SI DALA ROBIT PIRSING KAMRATKE A BOLO TO CELKOM FAJN AS POKIAL MI NEZACALA NAPUCHAT PERA PRETO LEBO MAM VELKE PERY A MALA SOM MALU LABRETU TAK MI TO CHIRURG MUSEL VITIAHNUT A TO OZAJ BOLELO ALE AJ TAK HO TAM CHCEM NEVIETE MI PORADIT TAKU TU NAJVECIU LABRETU??

mica83

ahojte poradííte mi ?? chcem si dat piercing nad hornu peru len sa toho priserne dpst bojím !! :(:( neviete ci to bolíí ?? a jak o oto starat ? kto ma s tým skusenosti nech napíše

adhike

Cawte baby, cem si dat nad hornu peru ale vela bab ako vidím tak to má na pravej strane(z ich pohladu na pravej) a nebude to blbe ked si dam na lavu stranu?..a dalej kolko to bude asi stáť a či nepoznáte v BA alebo DS nejake to štúdio...ja sa toho nebojim lebo aj 4dierky v uchu som si robila sama...ale dalsia otazka že ja som si dala prestreliť ucho hore(tu chrupavku) a nechutne sa mi to zapalilo že bolo 3cm hrubé a odstavalo mi ako slonovy a porad modre:D...a musela som si ho vybrat a tak či nebudem mat problem s tym aj nad perou že by to moj organizmus asi neprijal:/

mimula95

ja mam piercing pod perou mam ta taku guličku robila som si ho sama ked si chcete aj vy dam vam par rad ako ušetriť za študio chitite si peru urobite bodku de to cete budete si to asi tak minutu potierat ladom az dokym to nebude fakt zimne aj s jednej aj s druhej strany a potom to rychlo prepichnete je to jednoduche a neboli to potom len date nausnicku a jeto na druhy den to budete mat trosku napuchnute mozno ojde hnis ale to prejde tak to ma byt nieje to nic strasne ja som si tak sama spravila uz vela krat a fakt to je lahke keby ste niecomu nerozumeli tu je moj email mimula95@azet.sk

Natwalka

ahoj mam 13 rokov a piercing nad perou mam 2 roky vobec to neboli a na noc si to nemusis vobec davat dolu :) ale je tu jeden problem mne to zosuchalo cele dasno ale ak ces tomu predist kup si celu labretu z bio plastu :)

Alica-Eliss

Caute..:) ..ja mam sice pod perou ale vobec to nebolelo..a ked vam s toho pojde kus hnisu tak hned nestrsujte..:)..mne odbornik povedal ze tak sa to hojii..:)..aj ked vam to napuchne tak klud..:)..To kazdemu..:) ..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing nad hornou perou - Fórum - ZDRAVIE.sk