Piercing nad hornou perou

Príspevok v téme: Piercing nad hornou perou
sandra1531

Potrebujem poradit. Chcem si dat piercing nad hornu peru.. len neviemake to bude nasledky. myslim ze by mi to svecalo aleto je druha strasnka veci..potrebujem vediet aky to ma vplyv na zivot.. napr ze .. na noc si to treb vyberat alebo nie.. alebo ze ked chodim kukozmeticke na depilaciu fuzikou .. ci ked si piercing vyberem .. mi ta dierka nebude robit problemi.. alebo ze nosim na noc strojcek..a ze aky to bude mat vplyv na zuby.. Prosim napiste mi vsetci co mate skusenosti .. je to velmi dolezite vopred dakujem

PETKA 214

AHOJTE CHCEM PIRSING NAD HORNU PERU TROCHA SA BOJIM ALE CHCEM SA SPYTAT CI TREBA OBCIANSKY PRITOM LEBO ESTE NEMAM 15 BUDEM TENTO ROK MAT A CI TREBA VIPISOVAT PAPIEREN TAM A TAK

laloa556

kazia sa z toho zuby po čase, ja som mala v jazyku a dala som si to preč radšej..

ty budeš mať v puse síce len časť.. ale neviem.. šak porozmýšľaj ;)

gabuliatko

ja si chcem dať tiez piercing nad peru ae newiem ci to boli lebo ma strach z ihiel ... a ci to neboli....

keby ze niekkto viete: gabi1500@azet.sk tam mi napiste kto ma nad perou dakujemm

Sesi

Caute kocky.Ja mam pierc v hornej pere uz vyse roka.dala som si to robit profesionalkou..tiez som sa spociatku bala..ale povedala som si "ked som uz tu tak si to dam"..lahla som si na lozko,,a okolo mna 5o dievcat..pretoze to bolo na Vystave Beauty forum v trencine..Najprv mi zacvakla peru takymi ako keby noznicami z vrubkovanimi platnickami..trosinku zabolel moment..a tim to vlastne umrtvila..prepichla...a hotovo..domka som si to poctivo cistila..a nemam stim problem..Len jeden mali.. skoro vsetkym babam sa pri tom pircingu odhali cely ocny zubok..preto lebo vam ta ticka sa dotika toho zubku..a dasno sa dvihne hore..dva tyzdne to trosku boli..a potom prestane..mne sa to stalo tiez..mam jeden ocny zubok viac viditelnejsi ako lavi ocny zub

xixixi:D

pre sandru: ked chceš piercing bližšie k lícu teda napríklad na pravo tak by nemal byť žiaden problem aj ked nosiš na noc strojček... čo sa tika tích chlpkov tiež by to nebol žiaden problem , kozmeticka vie co ma robiť. Ale urcite si ten piercing nevyberaj! To neni ako dierka v uchu , co ked tam nemas tyzden nausnicu tak nezarastie..Toto je nieco iné. Takze nevyberat.

nelus

mam to risknut a dat to kamoske prepichnut alebo racej nie ja nechcem ist do studia neviem ale necem ale bojim sa ze ked mi to spravy ze sa mi to zapali alebo co :( co stym mam potom spravit ??

janicka_ZA

Ahojte, ja mam piercing nad perou uz vyse roka a pol a nemam s nim ziadne problemy. Tiez som mala strach ked som si ho isla dat, ale naozaj to absoluuutne nebolelo. Ale asi po mesiaci sa mi to rochu zapalilo ale nic vazne. Davala som si ho robit u profesionala, takze kto nechce mat s nim problemy, radsej zainvestovat a ist pekne do profesionalneho piercingoveho studia.

jahodka518

mno tak awojky mno zajtra si idem dat prepichnut hornu peru a moc sa bojimmm urcite to boli ,, =( ci ee ??? =((( dufam ze to vydrzim drzte my palceky inak boli to bo nie??? nebude my to robit odbornicka ale kamaratka ktora stim ma skusenoti tak newem =((

hwiezdicqa

cawte chcem si dat pearcing nad peru ale bojim sa ze to boli :(..Prosim napiste mi niekto kto ho mas ze co to boli alebo nie :(..Ja sa moc bojim..dakujem

nikike

ahojte ja ma piercing w pupku a nad hornou perou :) nerobi to ziadne problemy len si dawaj pozor aby sa ti to nezapalilo!! lebo je to dost hnusnee