Piercing nad hornou perou

Príspevok v téme: Piercing nad hornou perou
sandra1531

Potrebujem poradit. Chcem si dat piercing nad hornu peru.. len neviemake to bude nasledky. myslim ze by mi to svecalo aleto je druha strasnka veci..potrebujem vediet aky to ma vplyv na zivot.. napr ze .. na noc si to treb vyberat alebo nie.. alebo ze ked chodim kukozmeticke na depilaciu fuzikou .. ci ked si piercing vyberem .. mi ta dierka nebude robit problemi.. alebo ze nosim na noc strojcek..a ze aky to bude mat vplyv na zuby.. Prosim napiste mi vsetci co mate skusenosti .. je to velmi dolezite vopred dakujem

Denuska

Ahojteee:) No tak ja mam piercing v pupku, v chrupavke a prave dnes som si dala aj nad peru... Takze hojenie mam este len pred sebou, dufam, ze to bude dobre... :) Ak by boli akekolvek otazky mam nick na pokeci Denuska3362 :))

mnamka257

po mesiaci si pearcing mozes vyberat-skor ale neodporucam,lebo dierka by mohla po dlhsom case zarastat-o dalsich veciach sa porad tam, kde si ho das robit, alebo so svojou kozmetickou

Sesinka

Caute kocky ..No ja mam uz piercing nad hornou perou asik nieco cez pol roka aj viac tusim.Samozrejmne bala som sa aj ja ze to bude boliet..Robila som si ho na Beauty Forum vystave v Trencine..Vtedy to bolo hrozostrajsnejsie ked mi to ta kocka prepichovala pred 100vkami zizajucimi dievcatami ako ta predstava ze to bude boliet..Posadila som sa na kreslo..a naznacila mi to ceruzkou miesto kde to prepichne..Adrenalin k v krvy sa mi zdvihol az ked mi ukazala tu ihlu..kua dlhaa a hruba..a ja len pozeram ze "timto mi to akoze chcete prepichnut"??Trosku som sa zapotila he..vzala take ozubkovate okruhle klieste zacvakla mi peru..to trosku zabolelo...ale to bol len moment..tie klieste mi vlastne umrtvili tu peru..potom len ihlou dnu a von..trosku sa potrapila ked mi davala tu nausnicku ..ale potom pohodka..dala mi taky roztok..kazdy den som si to cistila tim liehom..a do dvoch tyzdnoch som to mala fit..potom som si bola tu kovovu tycku vymenit za bioplast ten neskodi zubnej slovine..spravil mi to tu jedne chalan v studiu za 5 euro.. Takze baby nebojte sa kludne dotoho..Take sracky ze sa vam to moze stat alebo to ..su naivne dristy..moj nazor je taky..ak vam to spravi zodpovedna piercingerka..tak neni riziko..Fakt odporucam..vyzera to dost sexy--a chalani na to beru..ako na hacik hehe

laura256

ahoj...ja by som si tiež chcela dať piercing nad peru...ale neviem....potrebovala by som poradiť...nóó napr ako to bude vyzerať ked sa mi to už nebude pačiť a dam si to dole...bude to velmi velka dierka??:-/...a neškodi to zubom?......dik z aodpoved:-))

bara017

ja som mala piercing nad hornou perou asi dva roky a zdvihlo mi dasno na tej strane kde som ho mala:-/ takze mam pomerne dost odkryty ten ocny zub teraz, ale nastastie som ho vcas vybrala(piercing)
ine problemy som nemala. Sklovina v pohode mala som tam silikonovu tyčku, ale to dasno posunie

mimi628

ahojte chcela yb osm sa vas opytat-tych kt, maju piercin nad hornou perou ze: no mam taky roblem no chcel a by osm si tam dat piercing len neviem ci by som mohla ked mam kus krivy ocny zub.teda myslim ze sa bude koniec piercingu dotykat toho zubu je to velmi velyk problem??znici to sklovinu ci ako??..
pls odpiste mi dakujem vam velmi pekne..moj e-mail: mimi628@azet.sk

magdinuocka

ja mám pearsing nad hornou perou už rok a pol a nemala som s tým žiadne problémy,neopuchlo mi to ani nič podobné a už vôbec ma to nebolelo :)

vevericka4

Poznamka nezaujateho sledovatela: ten piercing nad hornou perou vyzera z dialky ako herpes a z blizka....vseliako, len nie pekne :-)