Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pitna voda??

lyn

hih no to bude sranda s nemcami:D po nemecky velmi neviem, iba dake zakladne frazy a par nadavok:D
takze len dufam ze vedia po anglicky..:)

agina

Ja som bola teda nespocetnekrat v Grecku, teda na Krete, ale poviem ti ja z vlastnej skusenosti, ze domorodcov tam skoro vobec nie je vidno. Vsade natrafis na nemeckych, alebo ceskych turistov a v hoteloch skoro vobec nepracuju domorodci, su to vsetko bud Poliaci, Slovaci alebo Bulhari. Domorode obyvatelstvo stretnes tak nanajvys na trhoviskach.Ale po plazi sa vobec nepotuluju.

lyn

Jablonka, nejdem cez agenturu:) mam tam kamaratku, ona tam robi uz viac rokov...tak, ze sa obcas vracia domov:)
a upratovat budem svedomite, som puntickarka a ani problemy si nechcem robit ziadne:) mala som dokonca brigadu v jednej kaviarni, kazde rano som tam chodila upratovat pred skolou...rok a pol:D bolo to dost namahave, lebo som vstavala kazde rano 4.30...takze nebudem mat problem so zvykanim si:) nie som daka rozmaznana slecinka:D tak dufam ze ziadny problem nebude...:)
juuj uz sa velmi tesim:)))

jablonka

lyn, to zvladnes. vsak tam robia chyzne grekyne, albanky alebo bulharky a oni su dost lenive. hlavne si rob pracu dobre, aby sa na teba klienti nestazovali, vzdy bud k nim mila, aj ked nechaju bordel - oni su na dovolenke. a uvidis, zarobis aj mimo vyplatu. klienti zvyknu nechat po skonceni pobytu na stole, nocnom stoliku sprepitne za upratovanie.
pozerala som troulis, chutnucky je, nebolo by ma treba dvakrat prehovarat.
lyn, to ides cez nejaku agenturu?

lyn

vies co, pozerala som ponuky slovenskych cestoviek, ale ten hotel TROULIS som tam nenasla:( nasla som len 3 ine hotely...ale tento je dost velky, budem tam mat vraj az 19 izieb ci kolko!! pomoc:(
daj si do vyhladavaca Troulis-apartments:) malo by ta hodit hned na stranku hotela, kde su aj fotky:)

jablonka

jaaaj, lyn, vies ako rada by som sla? ale tento rok to tak nevyzera...
a budes riadit v dome, kam chodia nasi turisti?
inak, ja som vzdy po tych troch mesiacoch v grecku doma hladala na WC odpadkovy kos - kam s papierom :-D

lyn

takze uz aj viem ako sa vola ten hotel kde budem robit:) vola sa TROULIS a je velmi pekny:) tesim sa:) jablonka tak prid na dovolenku:D poupratujem ti:P

jablonka

nemas za co, lyn. ak ta este nieco napadne a budem ti vediet pomoct, rada ti napisem. neboj sa, nebude to take strasne a aj popri praci si urcite najdes cas na to, aby si si oddychla, spoznala krajinu, mentalitu kretanov a zabavila sa.
hmmmm, isla by som aj ja....

lyn

Jablonka dakujem za vsetky rady:) dufam ze to tam prezijem bez trapenia:D
ale kazdopadne velmi sa tesim, cele leto na Krete, aj ked pracovne, bude to fajn...:))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.