Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

papier na pečenie

[zruseny12]

Zmrzlina do kelimku/cokoladova/
2sacky slah.praskovej CBA
granko
kelimky,alebo nejake mysticky na zmrzlinu...
postup:
do mlieka pridame granko a vyslahame slahacku podla navodu...
Dame do kelimkou a dame do mraznicky...
ked chceme kremovu zmrzlinu tak jeme po 5hod.mrazenia...ked chceme tvrdejsiu zmrzlinu,mrazime 24hod.

[zruseny12]

este som zabudla,tie obdlznicky zmrzliny zabalime kazdy zvlast do potravinovej folie,alebo alobalu a dame naspet do mraznicky a berieme podla chuti...kedy mame na zmrzlinu chut...:0))))......

[zruseny12]

no ja ti zasa na oplatku napisem recept na zmrzlinu rusku...alebo len taku v kelimku...
Ruska zmrzlina:
2sacky slahacky v prasku CBA
tortove oblatky
mlieko/vychladene/
var.cokoladu/ale to iba podla chuti/
postup:
slahacku vyslahame podla navodu
na oblatku dame vyslahanu slahacku,rozotriem a prilozime druhou oblatkou.Upravime...a dame do mraznicky na 24hod.mrazit.
Po 24 hod.vyberieme nakrajame na obdlznicky,alebo kocky,a mozeme poliat rozpustenou cokoladou...

[zruseny12]

juhaaa,velmi pekne dakujem za recept,ja ho vyskusam a potom dam vediet ako sa podarili mne...pekny podvecer...

juhaaa

MÜSLI TYČINKY
300 g ovsených vločiek
60 g masla
240 g medu
2 dl citrónovej šťavy
120 g sušeného ovocia (jablká, figy, marhule, slivky, hrozienka, ananás…)
120 g orieškov & jadier (vlašské, lieskovce, mandle, tekvicové a slnečnicové semienka…)

Rozpustíme maslo a med, pridáme posekané oriešky, nadrobno nakrájané sušené ovocie, citrónovú šťavu a ovsené vločky. Všetko premiešame a rozotrieme na hrúbku asi 2,5 cm na plech vyložený papierom na pečenie. Vložíme do rozohriatej rúry a pečieme pri 150 °C asi 30 minút. Ešte za tepla nakrájame tyčinky, vychladené tyčinky jednotlivo vzuchotesne zabalíme do pergamentového papiera alebo alobalu /ALEBO NA OBYČAJNY PAPIER A4/:DD a uschováme. Vydržia asi 3 týždne.

Nutričná hodnota:
cca 60 gramov: 219 kcal, 34 g uhľohydrát, 3 g balastné látky, 260 mg draslík, 58 mg horčík

[zruseny12]

tak si sikovny a to rozpadavanie to nic nie je...tak som rada,ze ti tie A4 POMOHLI,ak sa ti bude chciet tak mi napis recept aj ja si ich urobim...dakujem vopred...pekny den ti prajem...

juhaaa

na prvykrat dosť dobre, chutili dobre len sa trošku rozpadavali, nevedel som ich nakrajať tak som to len potrhal a tie večie kusky som si ukladal na tanier:d ostatne som pojedol. a stymi a štvorkami to funguje v pohode takže dík.:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

papier na pečenie - Fórum - ZDRAVIE.sk