Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poriadny make-up

mirka 23

No strašny život. Ja som teraz na drahšiie oblečenie.. že Gaudi a ak športove, tak len značkove.. takže kozmetiku teraz len najnutnejšiu, už mi treba vymeniť make up aj maskaru... no čo ti poviem :D

Lucinka33

Papaja, nemam od nich pigmenty, nemam velmi rada trblietave ocne tiene :) Mam paletku 5 ocnych tienov The Caribbean Collection.
Myslim vsak, ze na tych Jumbo ceruzkach by to mohlo drzat, ale radsej sa spytaj tej baby, co to predava. NYX predava aj podklady pod pigmenty.
Mirka, to sme asi dve :D Ja som nejak posadnuta testovanim kozmetiky, potrebujem psychologa :D

mirka 23

Jaaaj, no ďakujem. Tak si to objednam, ked budem mať zvyšne peniaze.. ked ja potebujem tolko veci :D Som strašny materialista :D

papaja

tiez som platila vopred,no uvidim,kedy mi to dojde,uz sa neviem dockat,lucinka prosim ta ak mas tie pigmenty aky pod ne pouzivas podklad?ja mam od artdeca ale ten je na normal tiene tak neviem...vraj su od nich dobre tie Jumbo ceruzky,na nich to krajsie drzi,mas skusenosti?

Lucinka33

Ja som si objednavala od jednej Cesky a u nej stacilo zaplatit az ked mala tovar v CR. Alebo si mohla zaplatit aj skor, ak si chcela. Ale teraz ma na Slovensku zastupkynu a u tej treba platit vopred, lebo ti to inak neobjedna.

Lucinka33

Vacsinou maju v DMkach len par veci od Essence urcene na starostlivost o nohy. Sestra ma od Essence nejaky antibakterialny lak na nechty na nohach. Vraj pekne vybieli a spravi ti taky belsi koncek nechtu :)
To dlhe dodanie NYXu aj mna stve, stale cakam asi 3 mesiace, ale aspon sa mozem vytesovat :)

papaja

lucinka

no ved to,essence je malokde dostat ale maju celkom schopne veci,potesia najma cenovo v case krizy :)
na nyx sa tesim,skoda lem,ze dodanie dlho trva,teda dlho na moju nedockavost :D

Lucinka33

Dufam, ze budes spokojna aj s NYX. Najviac sa mi na nom paci ta malicka dozicka, v ktorej je :D
Skoda, ze v mestach, kde sa pohybujem nemaju v ziadnej DM stojan s dekorativkou Essence. Chcela by som vyskusat. Mam od nich len dva laky na nechty, co som si kupila v Chorvatsku v DM :)

papaja

bingham

bleda papaja,to je kombinacia,co?:)

lucinka

ja som objavila take pero od essence na kruhy pod ocami,dokonca sa mi zda,ze prekryje lepsie ako korektor od YLS Touche eclat ale skusim aj tento NYX,zas nestoji tak vela aby som si hlavu buchala o stenu _:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.