Poriadny make-up

didianka

porcelanova babika :D ..to mi povedala ta co mi dava vzorky z toho make upu :) ...taka bezchybna tvar je po nom..ale malo by aj pehy zakryt..ale neviem ti 100% povedat...z lekarni si popytaj vzorku, cislo davaju len 25, to je taky stred...

kettinka

strach: No nemáš pravdu nie každemu vyhovuje to čo inému,loreal som mala všetky a vobec niesu dobree,mne napríklad robia akoby masku a akesy flaky ... A mna napríklad z Garnier kremu strašne štipala plet. Na plet treba používat fakt kvalitne kremy z lekárne to je podla mna zaklad.
Ja mam plet asi moc citlivu preto mi nevyhovuje asi hocičo... Takže treba skušať

NighT_iLLuSioN

no ja vlastne nepotrebujem až tak veľmi kryť len pár vyrážok ak sa objavia a pehy... len tá "pleť ako porcelánová bábika" ma zaujala =)

didianka

-odkaz odstránený-

www.superdeal.sk

ja sa v makeupch dobre necitim..ale tie make upy od vichy su fakt dobre..z toho prveho mam par vzoriek len...a drzia mi strasne dlho
a co vlastne potrebujes prekryt?

strach

ahojte kocky v prvom rade ked kupujete make up poradte sa predavackou ta musi byt odbornicka. Ja som si taku nasla na orave najlepsie make upy su max factor alebo loreal to sa neda s nicym porovnat a pritom si starsne potrpim na make upy a kremy na tvar ja som s pletou nikdy nemala problem len ak baby mate akne nikdy si nedavajte kremy ktore su vonave alebo su tam vonave pripravky.Kupujte si hydratacne kremy nejake s obsahom alkoholu. To vam zarucene pomoze a ak mam vam este poradit mam brata mladcieho ten ma prablem na akne a na jeho plet pouzivam garnier je to super hocijaky garnier mam ich asi vsetky su super a aj na mastnu plet je krem ktory vam zmatnuje plet vyskusala a odporucam ak mate nejake otazky piste rada pomozem.

didianka

vichy je super na prekrytie..taky jak v ciernej tube je..to je plet potom jak porcelanova babika, co vsetko prekryje...ja si ho davam sem tam na nejaku specialnu prilezitost, lebo ked ho mam, tvar vyzera super...inak na bezne pouzitie pouzivam tiez vichy..ale ten taky sypky puder co je...a som spokojna, lebo vecer ho netreba ani odlicovat..iba umyt cistaicou vodou tvar a je to :)

mirka 23

Veronika, kokosak si skušala? ked si ho daš na noc, tak nie je možne, aby si mala suche lica, je to super vec.
Mirracle touch je fakt super, ale musiš si ho dať na tvar, nie na ruku :) Ide o to, že super kryje. Ale neviem či by bol vhodny na tvoju suchu pleť. Ja chodievam na ličenie MF ak je, a tam mi ta kočka vie dobre poradiť.

janka24

veroniiika ,mne sa vysušili trochu líca teraz v zime,ale asi len na pár dní. Dávala som si čistiacu penu, tonikum ,krem.
Ale nedavam si pravidelne,iba ked sa vyskytne nejaký rpoblem:-)
Možno to,že si davaš často krem ti to aj škodi. Je denný a nočný krem a ,kd si daš pri rannej hygiene tváre to, čo som spomínala a krem, mala by si si ho opat dat až večer...Možeš si sem-tam spravit medzi penou a tonikom to, že si daš peeling alebo masku a ukončiš to kremom.Plet by ti mala "vyzdraviet. Mne to vždy zabralo na flaky, vyražky, či vysušenu plet.