Poriadny make-up

mathula

ahojte a po tom MT sa neleskne plet? lebo ja mam ten problem ze po kazdom make upe sa mi tak po 2 hodinach zacne lesknut plet a to uz som vyskusala vseliake make upy a aj dobre kryje?

Krevetka810

no veď stále je v skúšobnom režime:D:D takže zatiaľ môžem povedať že púder to ešte nepotrebuje....a ja som bledá ale nie až tak...mám taký troška žltý nádych čiže uplne bledá niesom ale čo som si všimla tak pri okne ked sa pozrem do zrkadla je ten odtien super-rovnaky ako odtieň krku ale ak sa do zrkadla pozriem dalej od okna-teda oknu som otočená chrbtom tak je to tmjave na mojej pleti:Dčiže na dennom svetle je ten odtieň dobry:)pasuje:)

a inak ako je to s tym kokosovym olejom?mas presnu značku?povedz mi prosim ťa niečo o ňom:)

mirka 23

ono ten make up velmi ani puder nepotrebuje si myslim, len ja už mam zvyk, že si ten puder, resp. praškový make up davam...

mirka 23

ty si taka bleda? lebo ja som dosť bleda.. som blondina, po zime je to desne :D ale tento odtieň je v pohode. Hej taka ina konzistencia to je...
A aký maš puder? A na svetle to ako vyzera? je to moc tmave?

Krevetka810

to Mirka 23:vodu kupujem u kozmetičky pretože len tam som ju zatiaľ videla:)

A čo sa týka toho MT, tak dneska som si ho kúpila, odtieň warm almond teda tú 45:)prvé dojmy-celkom fajn, zvláštna konzistencia-rychlejšie nanašanie:), ale puder sa nan zrejme nehodi lebo vytvára potom masku po čase....no a navyše si myslím že to nieje moj odtieň ale ta 40 by bola asi naozaj moc bledá(skúšala som v drogerke)...doma som sa pýtala maminy že či mi sedí odtiaň tak povedala že ano ale ja keď som sa pozrela do zrkadla tak som videla že mi nesedí.....ale to bude myslím si tým svetlom....v tienistom prostredí to ukáže tmavšie na pleti....čiže celkový počiatočny dojem=zaujimavy make up ale musí byť nanášaný bez pudru...:)

mirka 23

A to odkial kupuješ tu pleťovu vodu?
No fakt by si mala na noc vyskušať kokosový olej, potom by sa ti pleť nemastila.

Krevetka810

to Mirka 23:no zas bezchybnú pleť nemám:),trápi ma to že sa leskne takže sa zčasti spolieham aj na makeup:)no a pleťovú vodu používam SALVUS-je to najlepšia pleťová voda akú som kedy mala:)je ich viac-na všetky typy pleti, ja používam na mastnú pleť, je bez alkoholu,s výťažkami z byliniek(ma regeneračne učinky) takže žiadne agresívne účinkya :)keď si ňou pretrieš tvár tak NACHVILINKU ti očervenie ale to je vzhľadom na obsiahnuté bylinky, a je lacná čo je veľmi dobre:)stoji okolo 4 eur takže celkom fajn, mala som od nich aj odličovacie mliečko ale minulo sa mi prednedávnom:(no a potom už len krem od Biodermy a nato makeup:)pleťovú vodu by som určite už nemenila:)

mirka 23

Krevetka a aký make up si mala predtým? No podla mňa budeš spokojna s oboma, len už je na tebe, ktorý ti viac sadne. A MT určite vydrži viac ako tri týždne, stačí ho len velmi málo a ja nepouživam tu hubičku čo tam je, ale nanašam si ho normalne prstami, lebo mne je škoda, aby mi ešte aj hubička brala z make upu :)
Tak potom ked maš fajn pleť, tak sa ti nebude lesknuť... A akú pleťovu vodu to použivaš? :-)

Krevetka810

to Mirka 23:ok:)tak vyskúšam ten MT a možno počase aj LP aby som vedela porovnať:)doteraz som ešte nemala žiaden od Max factor takže som zvedavá na oba:)No ale keď hovoríš že MT vydrží 2 mesiace určite tak by to malo byť potom ok:)ja som sa bála že oveľa menej, nejaké 3 týždne.....ja nemám nejaké problémy čo sa týka akné, pleť sa mi v 17/18 nejak sama od seba uzdravilaa od odvtedy už nemávam vyrážky iba ak pred menštruáciou jednu alebo dve...no možno to bude aj mojou pleťovou vodou:)len čo mi vadí sú ešte jazvyčky v oblasti T zony a takisto také červené škvrny na lícach-po popraskaných cievkach:(no ale to ked pojdem na vysku tak si dam odstraniť:)so, no problem:)

xixinocka

A neviete aky by bol dobry pre mna mejkap mam 17 rokov a mam velmi citlivu a suchu plet pouzivala som aknekolor aj vollare make up ale mala som potom take cervene nepekne flaky a zacala som sa lupat vyskusala som uz vela makeupov ale neviem stale aky by bol ten vhodny