Poriadny make-up

mirka 23

krevetka, vo Fann môžeš skušať kolko chceš aj na svetle.. praveže ja som tak skušala lesk na odporučanie tej kočky čo tam robila. Ja mam mirracle touch odtien warm almond 45. Mam svetlejšiu pleť, som blondin, ale nie uplne bleda.. taka normalna. A viem, že už od toho svetlejši je ako na mrtvoly. A sstra je troška tmavšia, tak jej som brala 70.

Krevetka810

ahojte dievčatá....chcela by som osloviť hlavne tie ktoré ste mali tú možnosť vyskúšať makeup mattitude číslo 003 od ASTOR a takisto mirracle touch od MF..ktoré číslo MF vám sadlo??Rozhodla som sa že vyskúšam ten MF mirracle touch ale v našich drogérkach by po mne určite pozerali ako po blbcovi kebyže sa ich opýtam či si môžem vyskúšať odtiene na dennom svetle...

papaja

tak ja som si dnes kupila tmavsi odtien toho Astor 24h,je totaaalne super,sranda je,ze sam stoji 13.99 a vzadu na stojanoch ho mali spolu s korektorom(tiez dobry) za 10 eur,no nekup to a vydrzi naozaj dlho, k tomu som objavila od Maybelline Dream matte powder,skvely,jemny,super prekryva,vyhladi pory a az na to blbe balenie stoji fakt za to

smartgirl

najlepšie makeupy su tie z lekárne (Vichy, La roche posay). Sama používam len tie, lebo z iných som hned vyhádzaná. Ceny sú okolo 20 eur ale tá investícia sa vyplatí. Fakt.

ich

Dva dni dozadu som si kupila novy make up na odporucania Bourjois-Healty mix a musim povedat,ze je velmi prirodzeny na tvari.Doporucujem aj ja vyskusat.