Poriadny make-up

papaja

cajik

super,hod nazov :)
chcem len nejaky jemny pretoze mam divnu plet na kt.vidno kazdy make up,aj ked dam bazu,resp,nesplyva s nou tak hladam len cosi lahke

papaja

no ste ma asi nalakali na ten bourjois,sla by som do toho len ked ja nemam suchu plet tak sa bojim,co by to narobilo

neviete o nejakom lahkom make upe,ktory len zjednoti farbu pleti?akne a pod uz nemam,zopar pigment.skvrn tak chcem len taky,ktory vyrovna plet a zaroven nevytvara masku,no nemozem najst,dakujem

aluska1

usiko mas uplnu pravdu, ja studujem marketing a viem presne o com rozpravas

drahsie veci=naklady na marketing, naklady na obalovy material, ale vnutro to iste

a ludia si myslia, ze fuu aka super reklama, tak aj vyrobok je dobry
bludy

usiko

tada ze co je drahsie, je lepsie? teda to ako fakt si to niekto mysli? /natuska/ to si neuvedomujes ze ked su produkty reklamovane, propagovane, tak tu reklamu niekto musi zaplatit a ze je to zakaznik? ci to faktr si myslis ze ked stoji make up 20 eur tak musi zakonite byt lepsi nez za 4 eura? dobra somarina. je to individualne, lebo kazda plet je ina....

ashanti66

Martinka
..ja som ho kupovala v PP, stoji okolo 16eur, ale naozaj sa oplati. Zlozenie je uplne uzasne a farba konecne prirodzena, aj ked si ho natries, neberie ta do ruzova ani cervena.

...odporucam ho hlavne babam, co maju suchu plet, dobre sa rozotiera, ani podkladovy krem nepotrebujete, a nezanecha ani jeden flak .. a ak mozem poradit, je super na konecny efekt s kombinaciou s pudrom od l'orealu true much, ale treba vybrat dobry odtien! ..ja mam napr. jemne mimicke vrasky okolo ust, lebo sa vela smejem...vsetky make upy mi ich zvyraznuju, tento nie ..

good luck pri nakupovani ;)

Martinka2

minet, papaja
Bourjois - Healthy mix novinka
prvý makeup s ovocnou kurou, az o 70% rozjasnena pleť (pravda), vydrzi az neuveritelnych 16 H (to neviem), hydratacia pocas 8 hodin- takže je určený asi na suchsiu pleť neviem, ale ja mám asi zmiešanú pleť a vyhovuje mi..
obsahuje vytazky z: marhule- rozjasnenie pleti, Melon- hydratacia, jablko- účinný antioxidant, Zázvor- dodáva energiu, jemná textúra make-upu prilne k pleti a vytvára dokonale hladkú pleť bez šmúh (pravda), prekrýva nedokonalosti pleti (úžasná krycia schopnosť kompletne všetko mi zakryl a naozaj rozžiaril pleť a miesta na ktoré si inak davám rozjasňovač :)) tento výrobok je zázrak :D

issa

make up od AA kozmetiky, ten rozjasnujuci hodvabny na suchu plet...ma niekto skusenost? aku ma silnu kryciu schopnost, dakujem