Dotaznik... kvalita zivota medzi zamestnanymi a zamestnany

Príspevok v téme: Dotaznik... kvalita zivota medzi zamestnanymi a zamestnany
malicka55

Dobry den, pracujem na výskume, ktorého cieľom je štúdium vnímania kvality života medzi nezamestnanými a zamestnanými. Výskum je riešený v rámci mojej bakalárskej práce. Prosím pomôžte mi pri jeho kompletizácií zodpovedaním predložených otázok. Celý výskum je prísne anonymný. Vaše osobné údaje nie sú v rámci neho zisťované, a teda nemôžu byť ani nikde zverejnené.
Dotaznik Vam hned, ak budete mat mi pomoct poslem na vas e-mail. Moj je matja01@azet.sk.
Dakujem uz teraz velmi pekne!

malicka55

kyblik: ano dakujem za pomoc, dostala som sa tam a poslala som vsetkym co sa dalo, velmi si mi s tym pomohla, dakujem krasne! :-)
Bambulka - dakujem aj tebe!

kyblik

ahoj:)
pozerala si stranku? uz tam mas 15 odkazov, poslala si uz babam? ja len aby som sa uistila ze sa ti podarilo k tomu dostat:)

kyblik

ono som im tam chcela nechat tvoj mail nech ti napisu ale mas pravdu asi viac budu chciet ked im bude stacit tam hodit len ich mail
tak ja im napisem nech hodia svoje maily a dam ti sem ten link a budes im posielat:)

malicka55

no kyblik, kludne by si mohla, ale nemas ten dotaznik este , tak ako by si mi ho tam mohla dat? hmm? ak mi das mailik, tak ti ho poslem :-)a potom ho tam mozes dat...