NECHCEM.....

Príspevok v téme: NECHCEM.....
pierre

ahojte:-(s priatelkou som pol roka ale tento cas stacil na to aby sme sa sialene do seba zalubili,ona do mna aj ja do nej,je to krasne,lenze v poslednej dobe akosi zacala hovorit o sexe ze sa jej to hnusi a ze to nechce ze nechce nikdy mat deti,mna to vzalo nie ze by my slo o sex ani o nieco take ale chapete to vie chalana poznacit ked ma zit bez deti a bez takej tej rozkose,dobre tuto temu sme uzavreli,ale zas mala nejake probemy nevedela si to v hlave urovnat,vypisovala ze som iny ako pred tym ze sa koli mne trapi,ale ja som sa vobec nezmenil bol som ako pred tym,ten chalan co ju tak strasne miluje,neskor povedala ze by sme si mali dat paazu no ani nie pauzu no ze sa neuvidime tak par tyzdnov,neodvazila sa mi toto povedat do oci tak napisala,plakal som aj ona prosil som aby to nerobila,urobila to ale nevideli sme sa den,mala vicitky a tak ma zavolala von,ako by nic ani nechcela hovorit o tej pauze,noo zas nejaky cas ubehol,a tod my hovorila ze ma niekedy take zle svoje dni ze by mi najradsej dala´´kopacky, , navzdy...mna to zas troska vzalo...a ja som sa opytal ci sa mam pripravit na to najhorsie na rozdchod...a ona ze hej,velmi ma to trapi,strasne ma to trapi,kazdy vecer rozmyslam aj nad tymi najstrasnejsimy vecami,aj tieto riadky su pisane zo slzamy v ociach,strasne ju milujem,a viem ze aj ona mna...ale neviem co mam robit,,,,,nechcem ju stratit leno ona je moj osud!poradte mozte napisat aj na email.... hlavaposrana@azet.sk pls co mam robit?PORADTE MY SOM ZUFALU

Stainless

Podla mna ta uz asi velmi nelubi, resp. nevie ci ta chce alebo nie, preto robi fory, natahuje ta atd. atd. Nevie/hanbi sa/nema odvahu ti to povedat priamo, preto robi nepriame naznaky, typu, ze nema rada sex, ze si sa zmenil atd.
Mozno pomoze na nu tlacit, nech ide s pravdou von. To treba robit systematicky, diplomaticky a rovnomerne, inak z nej to nedostanes, to je pripad prevaznej vacsiny zien. Ziadna nepovie nabeton, co si mysli.

Alebo sa jej nieco stalo, mala psychicku traumu a sa jej to trochu poplietlo (malo pravdepodobna situacia).

jočka

v zasade suhlasim. ja si len myslim, ze tieto knizky "muzi su...zeny su..." dost casto veci moc zjednodusuju a su take sablonovite. no a jasne, ze veci treba riesit, ale niekedy je aj lepsie vztah ukoncit a netrapit sa zbytocne. no sak preto som aj bola zvedava, ze kolko ma tuna mlady muz rokov.

nashira

Asi to bude o tom ak milujem hladam ako situaciu riesit a nie odsudzovat danych zainteresovanych.Ja som nenapisala vseliek platny pre vsetkych ala aloe:)))ak rozumies.Ale v tomto pripade je to podla mna o tom ,ze sa obaja potrebuju zorientovat vo svojich pocitoch a myslim ,ze ak Pierrovi zalezi na rieseni situacii nebude lenivy si precitat knizku.To je presne o tom,ze niekto tu napise ....vykasli sa na nu,lebo je chora .Ja to nenapis ja napisem hladaj cestu....o tom je zivot o ceste.Nemam pravo ani tomu dievcatu ublizovat a sudit to.Len zakladom sa delime na 4 varianty -cholerik,flegmatik ,melacholik,sangvinik.....a to je uz dovod zamysliet sa nad tym ,ze to aky som ja nieje a ani nemusí byt meritkom pre normu normalnosti ako taku ...

jočka

este mi tak napadlo, ze darmo ty vies, ze aj ona ta miluje, ak to nevie ona sama...a ze darmo si budes domyslat, co jej v hlave prepina, ked ti to ona nechce povedat a ked sa o tom nechce rozpravat. a keby bola "tvoj osud" ako pises, tak by ti toto nerobila.

jočka

no to by aj mna zaujimalo kolko mas rokov.
@nashira - no, podla mna je kazdy clovek individualny a nie je to najpodstatnejsie, ci je zena alebo muz (aj ked pripustam, ze nejake rozdiely urcite su a ze su mozno nejake vlatsnosti, ktore ma vacsina zien a naopak...) ale si nemyslim, ze ked si teraz chlapec daku knihu precita, ze teraz pochopi svoju priatelku. a skor si myslim, ze ludia su prilis lenivi na to, aby sa ozaj snazili pochopit svojho partnera a miesto toho si povedia - robi to preto, lebo je muz/zena...
no a co mas robit pierre. sa jej podla mna normalne spytaj, nech ti vysvetli, co jej je a co svojim spravanim sleduje. povedz jej ako sa citis. mozno to pomoze, mozno nie... ale podla mna je to jedine, co mozes robit.

muke

banan,kolko mas rokov? POdla tvojich odpovedi si domyslam tvoj vek.
Pierre napis aj ty, fakt je to podstatne v tomto pripade

banan

nashira ked bude stale opakovat zene to iste po case sa aj tak znudi. A pre pierre: Nechaj ju cim skor, nevidis ze je to psychicky labilna osoba? Este stiahne aj teba. nech sa da liecit.

nashira

Milostný vzťah začína spravidla zaľúbením sa. Preskočí povestná iskra a vznikne túžba spojená s očarením a opojením. Túžba po splynutí dvoch ľudí je v našej génovej výbave. Spojenie dvoch pólov, dvoch energií. Utvára celok, ruší osamelosť, rozpúšťa dočasne hranice ega, prináša slasť a posilnenie. Vznikajú veľmi intenzívne pocity, celý svet má zrazu živšie farby, zvuky i vône.
Samotné iskrenie však nestačí pre uspokojivý vzťah. Jen potrebný súzvuk duší, porozumenie, blízkosť. Niekedy sa vzťah nezačne preskočením iskry v tele, ale práve priateľstvom, ktoré po čase zaiskrí. Ale ani to ešte nepostačuje pre spolužitie a manželstvo. Je potrebná ešte chuť k záväzku a schopnosť a oddanosť záväzok udržiavať. Záväzok by nemal byť bremenom, ale tvorivým dielom lásky. Láska v manželstve je dielo. To znamená prácu a snahu. Iskra a porozumenie sú len semienko, ktoré klíči. Nie je to ešte strom.

nashira

Preto ti to pisem takto ,lebo ked bude pochopeny tento zakladny rozdiel myslim si ,ze kazdy problem sa zmensi.....a niektore vobec nebudu.