Nemam pocit vnutorneho naplnenia

[zruseny12]

pekny den Michal,neviem preco si sa dostal do tekeho stavu,ale ver mi ked budes mysliet na prijemne veci a stanovis si nejaky ciel tak bude ty dobre...ja momentalne som tiez velmi smutna a mrzi ma nieco,co este pred mesiacom ma tesilo a bola som stastna...ale verim,ze to prejde,len netreba sa tomu poddavat...a pojde to...

Martin_242

evitajanita: "s tebov", "matkov" ???

Neprzni matku Slovenčinu prosím Ťa.

Zmysel života je dokonca číselne vyjadrený a patrí mu číslo 42.

Mňa tiež veru ľudia nemajú práve v láske, no zvykol som si a neprekáža mi to.
Ja tiež väčšinu ľudí nemusím, faloš vycítim na sto kilometrov a o takých "priateľov" nestojím.

agina

Michal musis mat nejaky ciel, na ktory sa budes velmi tesit.Napr. povies si, ked vyjdem z liecebne, najdem si pracu, zarobim nejaku korunku,budem si moct nieco dovolit, zdolam dalsiu metu, vyleziem na velky kopec a v dialke uvidim dalsi, ktory chcem zdolat a tak vsetko postupne sa bude na teba nabalovat.Zmysel zivota treba hladat v uplnych malickostiach.Rozchod s dievcatom predsa neznamena koniec sveta, ved tolko ich je na tejto zemeguli.....
Michal optimisticky ti drzim palce, aby si sa zaradil do normalneho zivota a zacal ho vnimat aj z tej pozitivnej stranky.Nepotrebujes k tomu ani Boha, ani nikoho ineho, v prvom rade musis verit sam sebe a ja si myslim, ze sa ti to podari.

evitajanita

No zasa musim vam odpovedat na vas dotaz Nakolko som krestanka a milujem moju nebesku matku Mariu a nebeskeho otca za to sa vobec nehambim a budem kricat a spievat ako ich milujem.Pisete peniaze nakolko som matkov piatich deti a nebola som zamestnana pracoval iba manzel viac pisat nebudem aby ste si nemysleli ze sa lutujem.Idem k veci:kolko krat som bola na urade prace nikdy som nemala ponuku ked som klopala na dvere zamestnavatelom tak v prvom rade sa spytali kolko mam deti.Bola som z toho zufala,nestastna a nepotrebna.Tento clovek potrebuje pomoc mozno ho staci vypocut a ulavi sa mu ze na tomto svete su este horsie trapenia ako jeho.Vy pisete o Satanovy Mne raz mudry knaz povedal kto vravi o cloveku ze v nom je Satan,tak neni v nom ale v tom kto ho spomina urcite to pochopite lebo keby ste napisali ze Pan Ježiš je laska on obetoval svoj zivot za mna za vas za vsetkych ludi.

blahosklonný

evitajanita: je štatisticky dokázané, že absolútna drtivá väčšina samovrahov sú ateisti.
Z pochopiteľných dôvodov - nemajú vieru a preto ani nechcú túto skúšku pred dosiahnutím večnosti podstúpiť, pretože pre ateistov sa tento život začne a rovnako sa aj skončí a nič ďalej už nebude.
Nechcel by som byť v ich koži.
Môže za to tento systém, voľakedy Satan potreboval ľudí dobývať, kým ich ovládol, dnes stačí, aby ich len držal čo najdlhšie v práci a počkal, kým stratia vieru, lebo nebudú mať čas a chuť ani ísť v nedeľu do kostola!
Mamona ovládla tento svet!
Len peniaze vidíte!
Pre väčšinu ľudí sú už pravé ľudské hodnoty nepodstatné.
Preto vám, ateisti, dobre radím, spamätajte sa, kým je čas a chodťe na spoveď a učinte pokánie, len tak vám bude odpustené, pretože inak vás čaká len večný plač a škrípanie zubov v pekle!
"Cesta tých, ktorí veria v pravdu je dláždená zlatom!"

lilien2434

ak chces robit nieco co ta ma naplnat, tak skus pomahat druhym ludom, co tak nejake charitativne cinnosti, podla mna je to fajn pocit ked vidis vdaku z druhej strany

evitajanita

PAN bblahosklonny som velmi pohorsena nad tym akú ste dali pripomienku.teraz sa ja pytam Vas kto ste vy ked zaraz ocudzujete ludi ci je ateista alebo ci ho ovlada Satan?!Ja si myslim ze ludska dusa je velmi krehka s ktorov treba opatrne narabat.Niekomu sa tento problem zda smiesny ale treba pochopit ze kazdy clovek znasa problemy inak.Vy nie ste Boh aby ste sudili ludi na tejto zemi.Ja prajem Michalovi aby nasiel cloveka ktori mu pomôže a neodsudi ako to robite vy .prajem Vam všetkým peknu nedelu