Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Makeup- Mattittude od Astor 16hod

janka

ahojte, ja som si asi pre týždňom kúpila tento make-up odtien 003, podľa mna je fajn, prirodzený, aj ked výražky a väčšie nedokonalosti nekryje dobre.. ale podľa mna je fajn.. aa 16 vydží.. aa ani sa neotiera podla mna je fajn, aj ked trosku pridrazeny... ale co uz...
TU SI MOŽETE O NOM PREČITAŤ:

MATTITUDE
NOVÝ 16 HODINOVÝ MULTIFUNKČNÝ MAKE-UP od ASTOR

Od svojho make-upu môžete chcieť oveľa viac – a ASTOR Mattitude to dokáže! Dlhotrvajúci? Vydrží rovnako krásny až 16 hodín. Odolný proti otieraniu? Zanechávajúci pleť bez lesku? Samozrejme. S multifunkčným 16 hodinovým make-upem Mattitude nemusíte robiť žiadne kompromisy. Nemusíte vyberať medzi rôznymi výhodami, protože Mattitude ich ponúka všetky. Nechajte svoj make-up pracovať za Vás!

ASTOR schoval všetky priania žien do jediného mimoriadného make-upu. Mattitude zaručuje vzhľad bez lesku, odolnosť proti obtiskom a perfektný dlouhotrvajúci matný vzhľad. Naviac ponúka výnimočné prednosti ako inováciu, vysoko moderné zloženie a lehkú gelovú štruktúru.

Po prvé je tu unikátny Elasto-Gel™, ktorý je veľmi pružný a odolný proti otieraniu. Ďalšou prednosťou je technológia prírodnej bavlny, ktorá pohlcuje olej, zanecháva pleť matnú a bez lesku a zároveň jej umožňuje volne dýchať. Čiastočky proti príznakom stárnutia viditelne redukujú vrásky, zmenšujú póry až o 70%, zabraňujú stárnutiu pleti a zanechávajú ju hladšiu. Pre žiarivý vzhľad pleti sú tu magnésium a vitamín E, ktorý pomáhajú oživovať pleť a dodávajú jej zdravý vzhľad. Antioxidanty zase pomáhajú pri ochrane proti volným radikálom. Všetko to završuje SPF 22, vďaka ktorému je pleť chránená proti škodlivým slnečným paprskom.

Mattitude prichádzía v balení, ktoré je jednoduché k použitiu a pritom, vďaka pumpičke, úplne hygienické. Jeho elegantný, nádherne ženský design si Vás okamžite získa.

Objavte krásu 16 hodinového make-upu Mattitude. Keď ho raz vyskúšate, nespokojíte sa už s ničím iným!

Šesť odtieňov, ktoré slušia každému tónu pleti.

maji

No ako fajne ze taketo diskusie existuju, aspon clowek vie co v reale clowek moze od vyrobku naozaj cakat!!!!Ja som mala tiez ten Air mousse ale bol perfektny len mi dako velmi kratko vydrzal.Ale pocula som ze tieto penove make-upy celkovo sa rychlo minaju prawe koli svojmu zlozeniu!:-)

suns

ja som si ho tiez dnes kupila.. sice velmi nekryje, ale ta 003 je paradna farba.. nie je nechutne oranzovy, ani velmi bledy.. len som zvedava, kolko vydrzi - nie je to dost male balenie? (to sa mi asi iba zda, ved spotrebujem asi 2 kvapky na 1 pouzitie:)

livera

super ze som tuto temu nasla az po tom, co som si ho kupila. nie je kryci, vobec nekryje. som sklamana. keby som bola vedela ze nekryje tak dobre tak si ho asi nevezmem. cena niekedy klame a unahlila som sa.... skoda =(

liaa

ja som si ho tiež kúpila, práve podľa vzorky z časopisu, som s ním spokojná, mám odtieň 003 (veľmi prirodzený, hoci inak si kupujem len tie najsvetlejšie odtiene). Ale je pravda, že je len stredne krycí, čiže veľmi problémovú pleť asi dostatočne neprekryje. Ja som už po 30-ke, takže mne vyhladí aj drobné vrásky. Mám pocit, že zodpovedá svojej cene.

astorka

Je dobry, ak nemas problematicku plet. Velmi nekryje nedokonalosti pleti. A ani nevydrzi 16 hodin. Kupila som ho v DM za 299 Sk.

lulinka

ja som mala dve vzorky z casopisov (je aj v miau) a zdal sa mi fajn, ziadna maska, pekne zakrije jemne cierne bodky co mam na licach a nemam suche supinky z neho, na druhej strane ale nekrije ani vyrazky ani kruhy pod ocami

BeDelicious

Stoji kol 300 eska,ale vazne by som ti ho neradila kupovat,zostanu po nom nepekne flaky po celej tvari a navyse dlho nevydrzi.Som s nim vazne nespokojna

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Makeup- Mattittude od Astor 16hod - Fórum - ZDRAVIE.sk