Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem umriet

Príspevok v téme: chcem umriet
astor

och ja sa tak nenavidim zacala som chudnut schudla som svicenim a pravidelnim jedenim yacalao som jest zdravo citala som vselijake clanyk o chudnuti nechcela som drzat ziadnu dietu aby som schudla na trvalo podrailo sa schudla som na 47 a stale som chela byt chudsia ay som schudla na 42 ale to uz som jedla fakt malo co vzdy som sa vazila prestala som mat krami akazdy mi hovoril aby som pribrala a neviem co sa vo mne zlomilo zacala som sa brutalne prezierat uz druhy tyzden boze ja uz nechcem zit tolko usilia ma to stalo aby som schudla a teraz ide leto a ja zas bude tlusta jak prasa

evitajanita

no moja zlata ked tak citam tvoje riadky sa mi zda ze to nie je nic v poriadku.Mas problemi a riesis to hladovkov a kazdemu vykladas aka si tlsta ale normalny clovek zbada ze mas ANOREXIU co si urcite nechces pripustit tvojej mame by som poradila ale aj tebe zajst do psychologickej poradne.Ja si myslim moja ze ziadne chudnutie nestoji na ukor zdravia a co ked budes mat problemi zdravotne za 2.roky.Ja si myslim ze kazdy clovek je jedinecny lebo sme na tomto svete ORIGINALY

agina

Astor ty si zrejme sama nedokazes uz pomoct.To nemas rodicov???Co nevidia, co sa s tebou deje???Moja zlata mas obrovsky problem, ktory sa vola anorexia.Spamataj sa a zacni normalne jest.

csaslav

Vela ludi nema co do ust stcit, prosia boha o zrnko klasu. Vela ludi trpi kvoli stratam milovanych z dovodu nezmyselnych vojen. Vela ludi trpi kvoli bolestivym chorobam. Vela ludi trpi kvoli nestastnym laskam a udalstiam. No a Vy tu trpite kvoli 2-3 kilam navyse. Kaslite na to. Su dolezitejsie veci. Ak Vas ma niekto rad, tak Vas ma rad kvoli tomu aky ste a ni ako vyzerate!!!A hlavne sa zacnime mat radi my samy.Lebo sme tu len raz!!!

martin242

Musím Ťa upozorniť, že ak by sa Ti predsalen podarilo umrieť, mohlo by to byť nakoniec smrteľné.
Na druhú stranu - pričiníš sa o zníženie populácie a namiesto Teba bude môcť žiť niekdo, kto si života bude vážiť a nebude trepať somariny typu "chcem zomrieť kvôli tomu, že sa neudržím na skateboarde viac ako 5 sekúnd..."
Tiež si myslím, že máš tak 14 a puberta s Tebou riadne plieska a od dobroty nevieš, čo so sebou, tak si si rozmyslela, že by nebolo od veci napríklad zomrieť.
Skús teda iné športy...

...

tebe asi drbe ,Astor.Koľko máš rokov,preboha,tipujem 14-15.To je klasika u takých babeniek.Vieš,kostry sa chlapcom alebo mužom nepáčia.

martin242

Poteším Ťa" dá sa nejesť nielen 7 dní, dokonca aj mesiac, poznal som človeka, ktorý to dokázal, prijímal len tekutiny a cítil sa fajn. Bežný človek bez potravy zomrie, tak ak sa Ti to pozdáva, prosím.
Ak si mala 47 kíl po dieéte, bola si podľa mňa nezdravo vychudnutá a 42 kíl je už hmotnosť rovno do rakvy, tak radšej priber, vyzeraj ako človek a buď rada, že žiješ.

bambuľka26

Radšej vyzeraj ako tehotná a buď zdravá, ako byť chudá kvôli imidžu a chorá. Buď taká, aby si sa ty cítila dobre a nie kvôli tomu, aby si na tebe mohli iní pásť oči. Je to detinské- už to neletí. Moderné sú bacuľky!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem umriet - Fórum - ZDRAVIE.sk