Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem spať a nechuť na sex

Príspevok v téme: Neviem spať a nechuť na sex
jarrka

Ja mám už asi 2 roky problémy,že nemožem v noci spať, mám 48 rokov som po gynekol.operácii. myslela som si,ked mi všetko zoberú, že spánok zlepší,ale opak je pravdou.Beriem ráno Citalex 20mg a večer Neurol 5mg.Ked chcem spať bez tabletky nejde to. Nebude to už návykové?Potom mám další problém, vobec nemám chuť na sex.

bambuľka26

Zabudla som ešte povedať, že ten vankúš mám len pár dní, ale spím lepšie. Izbu pred spaním dobre vyvetraj, alebo sa večer poprechádzaj, ak sa ti chce, aj to pomáha. O.i. ja sa uspávam pri PC a hrám karty-Pavúči solitare, to ma príjemne unavuje.

bambuľka26

Jarrka, ja som 8 rokov po operácii, tiež neviem spávať, celú noc narábam len s vankúšom. Nemám na čo príjemné ani myslieť, samé negatívy... Kúpila som si však vankúš na krčnú chrbticu, niekedy sa to volalo nejako ako konturpilov, či ako, je to taký tvrdý hranatý vankúš a presne mi zapadá medzi plece a hlavu. Ráno beriem Cipralex a večer by som mala Xanax, ale od toho by som spala ešte aj na druhý deň, tak to neberiem. Skús si zadovážiť aj stilnox, je dobrá a nie je návyková.
Čo sa týka sexu, ani ja nemám ani najmenšiu chuť, ale keď sa donútim tak potom to už ide. Ja nemám temperamentného manžela, takže nenalieha.V našom veku už radšej spíme, aj keby to tak nemalo byť. 1-2x do roka je myslím málo, nuž ale čo?
Skúste lubrikačný gel, prichystaj romantickú večeru, alebo si otvorte šampanské + k tomu jahody(ako vo filmoch), mala by som to skúsiť aj ja...

dominique

s tou nechutou na sex ti neporadim ale zo spankom mam aj ja problemy.... nemozem zaspat po lahnuti si do postele aj 4 hodiny, len tak lezim a prevalujem sa.... a nepomahaju ani tabletky.....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.