Samoopalovacie mlieko

mnamka257

nasledky to nema ziadne-je to normalne pletove mlieko, ibaze ma samoopalovacie ucinky-vlastne tym len svoju pokozku hydratujes

julliet

začala som používať tonovacie mlieko Dove summer glow,vysledok je vynikajuci akurat po týždnovom používaní sa mi začalo tak divne zlupovať z tela ešte som sa s tým nestretla,neviete mi poradiť?

soni-cka

Ahojte, do solarka som chodila, no do dalsieho leta som taka hneducka neostala, takze pouzivam samoopal.mlieko NIVEA, som spokojna, pouzivam ho dva dni za sebou, vydrzi asi 4dni+sprchovanie .... a potom tak isto postupujem ... flaky mi to nerobi, jedine mlieko co robilo flaky bolo DOVE, este aj smrdelo... :))) NIVEA je super

lucerna1

ahojte,vela ste tu popisali o samoopalovakoch..mam taku otazku> mam zjazvene nohy po zarastenych a zapalenych chlpkoch..idem k moru a moje nohy vyzeraju otrasne po tohtorocnej depilacke...chcela by som trocha zmiernit kontrast medzi mojimi zubozenymi nozkami a mierne opalenymi plecami nejakym samoopalovakom..oplati sa mi alebo odporucite mi kupit si samoopalovak len v tom pripade ak si chcem trosku "dofarbit" len nohy?...prosim o odpoved...

mnamka257

nijako ti to neuskodi.samoopalovacie mlieko, je take ako normalne telove mlieko, ibaze ma samoopalovacie ucinky...ja som velmi spokojna s niveou

zuza pomožt

použivam DOVE summer glow je celkom fajn ale neviem presne ako ho používat lebo po dvoch týždnoch sa začnu robyt flaky a neviem prečo ako by sa začal vymývat alebo čo poradíte ako na to!!

Mellindaa

Velmi dobre informacie o fototype pokozky som nasla na -odkaz odstránený-

Všetci ľudia by mali vedieť, k akému fototypu patria, a dĺžku pobytu na slnku tomu dôsledne prispôsobiť.

KATKA666

MINTO, nie nie! Svoj fototyp nezmeníš nikdy. Keď si sa narodil s bledými vláskami a modrými očami, tým pádom aj pokožka je veľmi bledá, tak fototyp je daný na najviac II. TO že ja som IV.-ka a že som bola kedysi tiež biela, znamená že som sa slnku viac vyhýbala a taktiež som sa neodhaľovala veľmi, čiže ťažko sa mi dalo opáliť. Ale odkedy sa na slnku vystavujem pravidelnejšie tak moja pokožka chytá farbu a podotýkam rovno hnedú (nie červenú) oveľa ľahšie a hlavne rýchlejšie. A čím viac častí z tela uvidí slnko, tým viac ma opálenie hreje a ja sa nemusím toľko zahaľovať aj keď je občas chladnejšie počasie. K tomu samoopaľováku, nemám zatiaľ odskúšaný žiadny keďže to nepotrebujem. ALe samozrejme takmer každý robí škvrny a zapácha a zmýva sa po čase, ale každý človek iný a závisí aj od toho ako k nanášaniu pristupuješ. Nie je to obyčajné telové mlieko, ale farbiace a preto treba dbať na rovnomerné nanášanie. Mnoho ľudí odporúča Niveu, Garnier a Dove. Skús sám vyskúšať nejaké a ak nebudeš spokojný skús vždy iné ;-)

Laurikaa

Ja som kedysi tiež velmi používala samoopalovaky, od prirody som snehulienkovský typ a na slnku ma nikdy neopáli, najlepšie boli asi Garnier mlieko a potom také tie v spreji. Aleuž ma prestalo baviťže sa mi to niekedy tak v strede zlupalo a bolo to potom strašné. A tak som začala chodiť do solárka. Je to mnohonásobne drahšie ale už som pekne tmavá a skutočne ma na slnku rýchlejšie opáli. Len moja skusenosť, viem že riskujem rakovinu kože a ine veci, ale v dnešnom svete sa mi može stať skutočne hocičo, nepijem nefajčím toto je jedina neresť..