Tribulus Terrestris - skúšali ste? Má vplyv na erekciu?

Bigy

Zdravím, predam spalovač tukov Cutting EDGE povodna cena 18€. Vybral som 3 kapsuly a kedze mi nerobil dobre tak ho predavam za 10eur. Ak ma niekto zaujem tak ma kontaktujte mailom takac.matej@gmail.com www.efitness.sk

johnyxxx

Prípravky od aminostar sú kokotiny kolegovia..:) ja sa venujem fitness a kulturistike 6 rokov a odporúčam vám prípravky od biotechUSA....už viackrát vyhrali prvé miesto za kvalitu čo sa týka zdravia,hlavne ich proteíny a náš spomínaný tribulus...:)

niekde som tu čítal, že najlepšie je spoliehať sa na stravu a to je všetko....s proteinmy som nacvičil za 3 mesiace intenzívneho tréningu to, čo by som len zo stravou nacvičil za 2 roky

dúfam, že to k vysvetleniu stačí...:)

johnyxxx

Prípravky od aminostar sú kokotiny kolegovia..:) ja sa venujem fitness a kulturistike 6 rokov a odporúčam vám prípravky od biotechUSA....už viackrát vyhrali prvé miesto za kvalitu čo sa týka zdravia,hlavne ich proteíny a náš spomínaný tribulus...:)

niekde som tu čítal, že najlepšie je spoliehať sa na stravu a to je všetko....s proteinmy som nacvičil za 3 mesiace intenzívneho tréningu to, čo by som len zo stravou nacvičil za 2 roky

dúfam, že to k vysvetleniu stačí...:)

petjas

Caute.
Mal som problem s erekciou ale aj chutou na sex. Uz treti mesiac pouzivam sprej pre panov od organic mission. Skuste ho a nebudete verit, moja chut na sex sa znasobila a s erekciou nemam ziadny problem. Ako je to mozne? staci si precitat zlozenie spreja a potom pochopite. Nie je to ani take drahe, na tri mesiace vas to vyjde 72 eciek. Sprej sa aplikuje kazdy vecer na zapastie. Blizsie info na mojej emailovej adrese. Upozornenie: organic mission ma obdobny produkt aj pre zeny.

doubledog

znovu som skusil uzivat extrakt tribulusu a tazko sa mi to hodnoti, nejake jednoznacne vysledky nevidim.
mozno trochu vacsia sila a lepsia regeneracia po treningu, ale moc ma to teda nepresvedcilo.

Genesis

nezabudajte ti co mate nabeh na androgennu alopeciu ze spolu s vyssim testosteronom vam pojdu dolu rychlejsie aj vlasy :)

BTW tribulus vela krat byva obohateny o androstenedion pretoze sam o sebe nema takmer ziadne ucinky a kedze to nik nekontroluje preco nenasypat do extraktu trochu steroidneho prekurzoru nech to ma aspon ako taky ucinok :)

Narcisko

na mna Tribulus ucinkuje dobre.erekcia aj vydrz sa dost zlepsili, ale zacal som to uzivat kvoli budovaniu svalov.pro treningu niesom unaveny, mam vacsiu svalovu vybusnost.mozem odporucit..len si dajte pozor aky tribulus kupite, je ich viac druhov a ucinny je iba ten bulharsky.takisto zalezi na mnozstve saponinov, ten moj ma 95% saponinov, ale bezne sa predava iba 40% a to je malo..