Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spolocensky uces

laylinka

Ja ked si robim vlasy sama, tak vacsinou to riesim hladkymi vlasmi stocenymi do velkeho drdola - do vlhkych vlasov treba votriet vela penoveho tuzidla, vlasy potom vyfenovat a vyzehlit, spravit cestu na bok a opatrne spravit elegantny drdol ktory zopnem sponou so swarovskeho kristalmi.Tu je ukazka ako pekne hladke vlasy ukazu so swarovskeho kristalmi: -odkaz odstránený-

sidka963

cavte..potreebujem niejaky uces na birmovku aby mi nebolo vydno usi a nechcem rozpustene vlasy..pls ozvite sa mi na email:Sidka963@azet.sk
dakujem..

super

cawte...potrebovala bi som poradit neaky uces na birmovku....taky jednoduchy ale pekny taky co bi som si ho dokazala spravit sama

čooooo

bryna: hadam by si nedala za očesanie tolko penazí. Budeš si vedieť aj sama očesať, ja mam dcerku čo chodí na tanečné spoločenské tance už 6 rokov a všade ju češem sama. Pozri chod do knihkupectva, najdeš tam knihu s učesmi ako sa pekne učesať neviem presne ako sa volá ale sú tam postupy účesov a krásne sa upravíš aj sama alebo nejaká kamoška alebo mamina ti pomôže:-o

julinkaaa

ahoj ja som profesionalna kadernicka a mohla by som ta velmi pekne ostrihat ak ces :)) neberiem vela penazi.....zhruba tych 1500sk mozme sa dohontut aj na menej ak ces...no tak potom tu napis ci ano alebo nie :)...papa

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

spolocensky uces - Fórum - ZDRAVIE.sk