ceny a druhy antikoncepcie

Príspevok v téme: ceny a druhy antikoncepcie
sunnysweetie

ahojte,
lekar ma kvoli mojim pretrvavajucim problemom s nepravidelnou menstruaciou "nuti" nasadit antikoncepciu..
a tak sa Vas chcem spytat,
aku antikoncepciu mi odporucate,
pri ktorej nepriberate, mate nadalej chut na sex :) a nemate zmeny nalad..
a pravdaze, hlavne ma zaujima cena na 3mesiace..

vopred dikes za reakcie.
cmuk

smejka

tak aj ja pridam ceny o ktorych viem..teraz mam yadine za cca 1350 naposledy..predtym som mala diane35 tak do 1000..a jasne ze to nebudes mat lacnejsie, ci mas alebo nemas zdravotne dĂ´vody..a nevie tu nahodou niekto ze kolko stoji YAZ ?! asi nan idem prejst..

jaja

len sa ty nedaj do ničoho nútiť,niektorým lekárom ide LEN O ZAROBOK! takéto problémy sa dajú riešiť potravinovými doplnkami podla mna. hak niečo upraví ale veľa toho pokazí- ja sa z toho dostávam 4 mesiac a ešte to nie je 100%. proste naučí telo na umelý systém, po vysadení sa bude chcieť dostať do normálneho, a bude to trvať. a nehovorím o nežiadúcich účinkoch, ked si telo na umelý systém nechce zvyknúť a bráni sa tomu. ja v tom vidím viac nevýhod ako výhod!!!

nada

pocuvaj ma ,,kolko mas rokov ? lebo kazdy jeden gynekolog gynekologicka sa na tomto bohovsky nabalia ,,ked ti tho fakt surne nettreba stoj si za svojim lebo tho velmi velmi skodi a mozu byt z toho vseliake nasledky ,,ked chces aj úpre pohlavny styk thak trebarz ale ked ti neetreba pravidelny cyklus a len koli tomu kasli na tho ,,a ked ti bude davat antikoncepciu ,,MUSI TI SPRAVIT VYTER A ZOBTRAT KRV A K TOMU ANTIKONCEPCIU PRISPOSOBIT !!!! ,,inak ho rovno posli do kelu bez toho ju mat nemozes ,,VYTER A KRV

leerka

ja uzivam novynette, stoji okolo 660 na 3 mesiace, uzivam ju tri roky a som s nou spokojna, nemala som ziadne vedlajsie ucinky, zlepsila sa mi plet, mam pravidelne menzes a chut na sex takisto, ale myslim, ze v tomto pripade musi rozhodnut lekar, aka antikoncepcia bude pre teba najlepsia...

angeles

sunny ja mam Lindynette 20 a som s nou spokojna, nepribrala som, chut na sex mam az privelku :-), najprv som trosku špinila ale prešlo to... a stala ma 750 na 3 mesiace, ale ak to mas zo zdravotnych dovodov tak budes mat o nieco lacnejsie urcite...