co mam spravit___________

Príspevok v téme: co mam spravit___________
boeing

ahoj, mam priatela desat rokov,..... dost ze?byvame u nas cez vikend u nich,nas vztah je dost nudny nikam nechodime, na dovolenky chodim s kamoskami..taka rutina uz, v praci som sa zoznamila s jednym ..muzom je pilot boeingu francuz ale zije u nas, pozval ma na kavu,stale za mnou chodi..do prace-robim v banke , ja sa potim cervenam, hlava sa mi zneho toci,..pozval ma na veceru, pise mi maily..pozyva ma k nemu, na vylet a podobne,..pritahuje ma a rozumieme si ja neviem co spravit.........

bambuľka26

boeing, keď máš istotu v tom tvojom doma, zariskuj a hraj na dve strany, veď ten doma sa nemusí dozvedieť všetko! Použi rozum, nie že spadneš medzi dve stoličky.Tú istotu doma si nechaj v rezerve, nenarúšaj vzťah, ale na záťah neísť by bol hriech. Choď na večeru a tak..., veď to ťa k ničomu nezaväzuje. Ale počas tej večere ho sleduj a snaž sa spoznať v ňom, aký je to ozaj človek. Čítaj z neho, ale nie so zažmúrenými očami. Viem, láska zaslepuje, ale choď do toho! Bez záväzkov. Tomu doma povieš, že musíš ísť z poverenia Vedenia na služobnú večeru, potom zase, a potom zase... Nuž, čo!

ihoe

...ja vazne neviem, na jednej strane nechcem znicit to NUDNE co mam doma, ale na druhej ma to strasne taha k tomu pilotovi...

Bravoo boeing...dalsi tvoj paradox tu sledujem..nevies,co chces, ale nedas pokoj pokym to nedostanes...

being

cat a este... moj priatel je typ chlapa, ktory sa nikdy nezmeni, ked ti poviem ze za desat rokov sme boli na dovolenke ..pockaj pri mori raz a teraz na lyzovacke tak dokopy dvakrat?a pritom ja chodim stale ak mam volno aj na vikend si zalyzovat, on nie jeho to nebavi, nebavi ho lietat(haha),nebavi ho kino nebavi ho ist so mnou von, akurat do restauracii tak to ho bavi,...oon vie ze mi to vadi slubuje zmenu uz niekolko rokov

boeing

aaaaach, ja viem tazko sa mi rozhoduje, aj ked je moj partner nudny ,,,co to uz mame za sebou,...ale ....to ale je tam stale, moj pribeh ma daleko k filmu :), komunikacia to sa vobec toho neobavam ,anglictinu mam dokonalu , pracovala som predtym pre jedneho americana takze to vobec nie je ziadny problem... ja vazne neviem, na jednej strane nechcem znicit to NUDNE co mam doma, ale na druhej ma to strasne taha k tomu pilotovi ..............ja vobec neviem co urobim, najhorsie je ze ked zrovna nelieta tak sa vzdy ukaze tak ako dnes a ked neprichadza tak stale pozeram k dveram, vykukam....spoza dveri .....ako nejaka patnastka

cat

ja z vlastnej skusenosti, pokial neovladam cudzi jazyk tak dokonale ako svoj vlastny, do vztahu sa uz nepustam, lebo komunikacia je jedna z najdolezitejsich veci vo vztahu...niekedy pridu situacie tak komplikovane, ze ak sa nevieme dokonale pochopit..je to o nicom..mozno vam to znie hlupo, ale mne sa to skutocne potvrdilo.predstavujem si, ze ako pilot, vie urcite anglicky dobre, v banke je tiez anglictina velmi nutna. ale viete sa do detailu pochopit..?lebo nebude to vzdy len o veceriach a prijemnych zazitkoch..//zas na druhej strane, ak terajsiemu priatelovi otvorene povies, ako si to predstavuje dalej so vztahom, povedz mu, co chces a ze je to pre teba velmi dolezite. Ak ta ma rad, urobi co je treba. Ale ty musis vediet, ci si s nim, lebo ho mas rada, alebo len zo zotrvacnosti. Rozmysli si to dobre, aby si nezostala nakoniec sama a smutna..

lolo

mna take stastie nepostretne:)) ale nie važne skus s nim niekam vyrazit a uvidis. pre ihoe- vidis uz je to raz tak :)

ihoe

..v tejto diskusii som postrehol jeden z paradoxov vztahu muz-zena.. :D
..muzi chcu, aby sa zeny nemenili, ale oni sa menia..zeny chcu, aby sa muzi menili, ale oni sa nemenia..

lolo

podla mna sa s tym nudnym rozid,a skus to stym pilotom, chod s nim na nejaku veeeeečččččččuuuuuuuu alebo tak a uvidis, booooooooože toto je pribeh jak z filmu som zvedava jak to dopadne chod s nim niekam, urob to pre seba(a aj pre nas):D

boeing

ahoj katka, urcite ti napisem.... ja tiez chodim na vysoku z tej nudy popri praci ,teraz idem na dovolenku(samozrejme s kamaratkou ako inak)on ked pride z robotky,spravim mu papat, potom sa supne pred telku alebo k internetu a ja sa mozem zblaznit,ledvaj co sa k pocitacu dostanem ja aby som si mohla pozriet mail od pilota :), tusim mam druhu pubertu, pre cat hovorim s nim anglicky alebo taliansky :)