co mam spravit___________

Príspevok v téme: co mam spravit___________
boeing

ahoj, mam priatela desat rokov,..... dost ze?byvame u nas cez vikend u nich,nas vztah je dost nudny nikam nechodime, na dovolenky chodim s kamoskami..taka rutina uz, v praci som sa zoznamila s jednym ..muzom je pilot boeingu francuz ale zije u nas, pozval ma na kavu,stale za mnou chodi..do prace-robim v banke , ja sa potim cervenam, hlava sa mi zneho toci,..pozval ma na veceru, pise mi maily..pozyva ma k nemu, na vylet a podobne,..pritahuje ma a rozumieme si ja neviem co spravit.........

boeing

ved prave vsetci teda tych par ludi co vie o tom nieco mi vravia aby sme sa rozisli lebo vedia ze ma nenaplna ten vztah sme spolu od mojich dvadsiatich...a tridsiatka na krku,... a prave nikdy som ho nepodviedla, ani ma too nenapadlo ale teraz.......

boeing

Tazko povedat......zachranit,...u nas je vsetko v poriadku akurat ze mi to prestava stacit,on na dovolenky nerad chodi,ja do kina aj uplne vsade chodim len s kamaratkami...takze v tomnto je nas vztah na bode mrazu

BeDelicious

No takto pokial mas toho svojho dlhorocneho priatela(wau ale to je vazne dlho:))no proste ak ho lubis,tak by nebolo dobre keby ho podvedies,ale ak uz k nemu nic necitis,tak si proste dajte zbohom a privitaj novy vztah,ktory ta podla toho,co pises dost pritahuje.Daj zelenu svojim citom a nezatvaraj ich do skatulky,ak ty sama nechces:)

mrkvicenka

tá vaša rutina sa neda zachranit? milujes este svojho priatela? musis pre to nieco urobit, snazit sa, ved chodte na vylet, a na dovolenku spolu..

toto moze byt taky chvilkovy ulet, tazko povedat ci by ti francuz stál za rozbitie vztahu.