POMOZTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Príspevok v téme: POMOZTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
potrebujemradu

Pekny den,chcela by som si vyholit ohanbie,ale so ziletkou dobre skusenosti nemam(vytvoria sa mi vzdy male cervene pupaciky),pouzivala som na to uz rozne prostriedky,ale nepomohlo to.Chcela by som sa spytat,ci je mozne pouzit aj depilacny krem na genitalie?Alebo neexistuje nejaky specialny?Pretoze so ziletkou uz nechcem mat docinenia.Sialene to svrbi ked to vyrasta a ja sa chcem citim prijemne:)

no ja neviem,hmm

a ak to mas dlhe, moze si to trosku podstrihnut, ale bacha aby si si niekam nezastrihla:-))a potom ohol.dlhe sa holi zle a potrebujes mnoho tahov.cim viac tahov, tym viac podrazdena koza.a nezabudni na ten jemny peeling, najlepsie s tou spec.rukavicou, aj tam dole aj na bikin.oblasti.ale jemne aj s tym holenim, lebo pokozka moze pri drazdeni zhrubnut a zvrastit sa:-(

no ja neviem,hmm

ja pouzivam gillete gel, muzsky.pocula som aj take nazory,ze muzske nie, zevraj rastu viac chlpky, comu neverim.nepozivaj mydlo alebo penu.gel preto, lebo sa ziletka lepsie klze a kedze je na pokozke vrstva gelu, tak je aj chranena proti treniu.pouzivaj sensitive vyrobky.a hlavne, tam dole, bud velmi opatrna ,pouzivaj trojcepielkove ziletky a len kvalitne, je to ozaj rozdiel medzi dvoj a troj.

marfuška anjelik

Ja tiež len holím,používam k tomu holici gél,denne,alebo obdeň to tou žiletkou prebehnem,nemám podráždenú pokožku.

potrebujemradu

No ja si myslim,ze ked sa clovek holi ziletkou,viac sa pokozka drazdi,samozrejme aj ked nejakym chemickym pripravkom,ja chcem len predist tym pupacikom,pretoze ma to navyse aj boli,a dakujem za radu;)

no ja neviem,hmm

no ja pouzivam ziletky,neviem zeby existoval nejaky spec.priptravok na genitalie.k tym cervenym pupacikom, tym sa da predist ak si pred holenim urobis peeling, kup si masaznu rukavicu.mne to velmi pomohlo, v bikin.oblasti.k tomu vyrastaniu,myslis,ze ak pouzijes hocico ine a bude to vyrastat, tak to nebude pichat??proste si to musis stale holit, a nedovolit aby to vyrastlo.