Pomozte prosim...........

Príspevok v téme: Pomozte prosim...........
appledream

Pekny den,chcela by som si vyholit ohanbie,ale so ziletkou dobre skusenosti nemam(vytvoria sa mi vzdy male cervene pupaciky),pouzivala som na to uz rozne prostriedky,ale nepomohlo to.Chcela by som sa spytat,ci je mozne pouzit aj depilacny krem na genitalie?Alebo neexistuje nejaky specialny?Pretoze so ziletkou uz nechcem mat docinenia.Sialene to svrbi ked to vyrasta a ja sa chcem citim prijemne:)

judy11

aky gel na holenie pouzivate?
inak tou pinzetou som to skusala aj ja, ale bolo to nieco neskutocne ako to bolelo, koza bola cervena a spravili sa mi vyrazky este viac ako po ziletke...tos moja skusenost:)

liliboo

no ide to aj voskom, ale sama to neries, bud nech ti to spravi kamoska ktora to uz robila alebo chod do kozmetickeho salonu, ale pocitaj aj s tym ze sa ti mozu na vnutornych stehnach a vpredu spravit nepekne modriny, od toho ak nieje dobry uhol pri trhani. ja to riesim pinzetou a som nad mieru spokojna, ak strojcek tak nesmies zabudnut na neaky pripravok na holenie alebo emulziu nikdy nie len tak, bo potom su virazky, alebo je dobre nanasat po holeni fenistil

sedmikraska

no tak to s tou svieckou som skusala na nohy, ked som mala asi 15 a taky smrad to bol akoby prasa opalovali :D no a mezi nohami budes asi ozaj potrebovat stasie aby si sa nespalila, fakt to nerob :D
ja sa napenim intim gelom a po holeni kokosovy olej a nesvrbi. Aj to tvoje svrbenie casom prejde

marfuška anjelik

Tuším túto tému už si dala do všetkých kategórií...treba holiť stále,denne prejsť žiletkou,alebo obdeň. Používam gél na holenie,nemám pupáky,ani nesvrbí.